Дитячий садочок – це невтомний світ малечі. Це та крихітна країна, в якій дитина проживає найцікавіші моменти свого життя без мами. І найважливіший період розвитку кожного вихованця садочку напряму залежить від працівників цього закладу. Від позитиву чи негативу, що несуть усі його вихователі.

В Борисполі у дитячому садочку з дуже довірливою назвою – «Берегиня», батьки малечі засумнівались у професіоналізмі працівників кухні. Деякі мами звернулися до Управління освіти та науки міста зі скаргами, ніби останнім часом їхніх дітей дуже погано годують, бо діти голодні повертаються додому. Насамперед вони занепокоїлись тоді, коли дізнались, що минулого тижня тушкована картопля була майже сирою, а запіканка підгоріла. Та і це не останнє, що хвилювало батьків.
– Невдоволення батьків розпочалося десь із вересня місяця, – пояснила мені завідувачка ДНЗ «Берегиня» Тетяна Пивовар. – В той час двоє кухарів пішли на лікарняний через тяжкі хвороби. Тоді ми призначили кухарем жінку, яка працює в нас двірником, але має диплом кухаря! Та батькам це не сподобалось. Ця ситуація тягнулась аж до сьогодні, доки на кухні не зламалась духовка, через що і згоріла запіканка.
На виході із садочка я зустріла двох мам, що прийшли по своїх дітей. Вони сказали, що про ситуацію знають, та в них немає претензій до закладу, оскільки їхні діти і вдома погано їдять.
На сьогодні вказана жінка написала заяву про звільнення. Тепер роботу кухарів виконують помічники вихователів, які колись теж навчались на кухарів. А в Бориспільському центрі зайнятості вже 2 місяці шукають кухарів для садочку «Берегиня». Поки що не знайшли. Як пояснили мені в центрі зайнятості, бажаючих на цю посаду немає тільки тому, що зарплата мала (мінімальна – 3200 грн.), а робота відповідальна та клопітка.
То у чому ж проблема? У зламаній духовці чи в некомпетентності кухаря? А можливо, батьки не до кінця розуміють, наскільки важко знайти гарного працівника на таку зарплату?… Та все-таки кожен, хто приводить свою дитину до цього садочка, має повне право звертати увагу на будь-які, навіть найменші, дрібниці, що відбуваються за стінами закладу.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я