Люди у соцмережах порівнюють нову будівлю біля кінотеатру «Європа» у центрі Борисполя з «чорним квадратом» або «мавзолеєм», та припускають, що там поселиться маркет АТБ. Бориспільців обурює, що новобудова не вписується в архітектуру «старого» міста

«Термінал» звернувся до Дмитра Гопанчука, заступника міського голови з питань будівництва, з проханням розвіяти чутки стосовно будівництва у центрі міста. Чиновник запевнив, що АТБ біля «Європи» не буде й не передбачено магазинів із продовольчими товарами.
«Максимум, що можемо дозволити – це розміщення магазинчика сирів, – заявив пан Дмитро і погодився, що нова будівля виділятиметься із загальної картини вигляду вул. Київський Шлях, але все гармонізується, коли екстер’єр кінотеатру буде доведено до ладу.
То ж у центрі міста будується культурно-розважальний центр із закладами торгівлі – це двоповерхова будівля з офісами та бутиками, як і повідомляється на інформаційному щиті перед будмайданчиком. Здача в експлуатацію будівлі планується восени цього року.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я