Микола Корнійчук, перший заступник міського голови Борисполя, ексклюзивно для «Терміналу» розповів про будівництво нових закладів освіти у місті 

Садочок «Віночок» майже готовий

1 вересня цього року обіцяють відкрити новий дошкільний навчальний заклад по вулиці Привокзальна, 14-а. Згідно проекту будівництва він розрахований на 120 дітей. Згідно із кошторисом, садочок обійдеться міському бюджету в 19 млн 663 тис. грн. Зараз ведуться роботи з благоустрою території, монтуються освітлювальні прилади та встановлюється кухонне обладнання. Наступного тижня у групах почнуть фарбувати та розмальовувати стіни. Уже підібрали назву для закладу – «Віночок», а групи називатимуться як квіти: «Ромашка», «Фіалка» чи «Бузок». Сюди ж тимчасово переведуть дітей із садка «Теремок», який планують закрити на капремонт.

Буде школа

4-х поверхову школу обіцяють відкрити в Борисполі у вересні 2018 року. Новий навчальний заклад буде оснащено двома сучасними ліфтами, у підвальному приміщенні – тирами, лабораторіями та приміщеннями для трудового навчання. Школа розрахована на 825 учнів і знаходиться на перехресті вулиць Робітнича-Банківська. Бюджету міста її будівництво обійдеться у 97 млн 767грн, на сьогодні освоєно понад 33 млн грн.

Спорткомплекс «гальмується»

«Будівництво спортивного комплексу в НВК «Ліцей «Дизайн-Освіта» ім. Павла Чубинського значно відстає від зазначеної дати завершення», – наголошують у міській раді.
Комплекс будує концерн «Інтер Атлетика», який є лідером спортивної індустрії в Україні та спеціалізується на виготовленні силового спортивно-тренажерного оснащення. Попередньо на будівництво з бюджету міста передбачено 5 млн 599 тис. грн, на сьогодні використано лише 1 млн 709 тис. – зведено каркас, на який мають натягти тент та утеплити його. Вже залито бетонну підлогу, зведені стіни для кабінету вчителя, кімнати для інвентарю і роздягальня. Згідно проекту, мають бути душові кабіни та окремий туалет.
Влада обіцяла новий навчальний рік розпочати з уроків фізкультури уже в новому спортзалі, але не вийде.

Ще садок за 34 млн грн

20 червня проведені відкриті торги за системою ProZorro по будівництву дошкільного навчального закладу по вул. Володимира Момота. Перемогу отримало ТОВ «Трест Бориспільсільбуд», запропонувавши вартість будівництва у 34 млн грн. З бюджету міста вже виділено 20 млн грн, і цього року обіцяють звести каркас будівлі та установити дах. «Садочок розраховано на 200 дітей, і в наступному році, якщо в державі не буде колосальних змін, його мають ввести в експлуатацію», – говорить пан Корнійчук.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я