26 липня о 19:00 відбувся баскетбольний поєдинок між командами «Патрульної поліції» та «Кульбабами» (збірна міського баскетбольного майданчику). Гра була запланована як товариський поєдинок, головна мета якого покращити зв’язок поліції і громадськості.

На початку матчу команди зробили спільне фото на знак поваги один до одного. Відразу після цього пролунав свисток рефері і гра розпочалась. Початок був напруженим, кожний гравець хотів проявити себе якнайкраще. Боротьба на майданчику з кожною хвилиною посилювалась.
У кінці першої четверті помітне домінування відчувалося від «Кульбабок». Гравці грали технічно та весь час контролювали м’яч. Також рефері дозволяв робити нескінченну кількість замін, від чого гра ставала ще цікавішою. Під час двохвилинної перерви команди мали змогу попити води та відпочити на лавці. Усі були в гарному настрої. Глядачі та уболівальники спостерігали та підтримували своїх улюбленців. Найбільше прихильників було в поліції.
На початку четвертої четверті було помітно, що «Кульбаби» трішки втомились, чим скористалася збірна поліції. Вони декілька разів влучно закинули м’яч у кільце, зменшивши відставання від суперника. Попри старання патрульних, поєдинок закінчився на користь збірної майданчика, але цим ніхто не переймався. Усі гравці були переповненні емоціями не від перемоги чи поразки, а від чудової товариської зустрічі.
Після зіграного матчу члени команд потисли один одному руки та зробили ще декілька чудових фотографій на пам’ять про зустріч. Уболівальники, які відвідали гру, також не стримували емоцій та весь час скандували на підтримку своїх команд. Усім присутнім на майданчику баскетбольний поєдинок дуже сподобався.
Більшість глядачів поділяє думку, що такі змагання – прекрасна можливість для взаємодії простих жителів нашого міста та поліції, адже спорт об’єднує. У недалекому майбутньому, стверджують організатори, відбудеться ще одна зустріч, але в іншому форматі.