Ранок 27 липня був дуже спекотним. Саме в цей день був запланований четвертий тур «Битви Дворів», який мали провести у дворі будинку 15 по вулиці Головатого

Усі гравці були в доброму настрої та готувалися до чергових поєдинків. На початку третьої гри почався маленький дощик. Але ніхто не звертав уваги на таку дрібницю. Через декілька хвилин почалися злива, блискавка та потужний вітер. Гравці полишили поле, вболівальники розбіглися хто куди. Палатку, яка містила у собі технічне обладнання та деякі речі організаційного характеру, негода не пошкодувала. Всі, хто був на майданчику, під час гри промокли до нитки. Вітер навіть зламав дерево, яке знаходилося біля під’їзду одного із будинків. Через годину після зливи організатори прийняли одностайне рішення перенести тур на інший день. Натомість команда «Окуні» була готова грати і за таких умов, але інші учасники її не підтримали.
Через декілька днів було визначено день та місце перенесеного четвертого туру. Матчі повинні були відбутися у вівторок 1 серпня о 16:00 на штучному полі стадіону «Колосок». У цей день градусник показував фантастичні тридцять три градуси, але це краще, ніж дощ.
Перенесений четвертий тур видався дуже класним. Багато емоцій і вражень отримали не лише гравці. Найбільше були задоволені вболівальники, адже було приємно спостерігати за грою за чудової погоди. Деякі з гравців відзначили і нове штучне поле, на якому були зіграні усі поєдинки.
На такій приємній ноті закінчився четвертий ігровий день. Варто нагадати, що внаслідок негоди був змінений розклад ігор. Фінальна частина також була перенесена. Відповідно всі ігри турніру змінили свій календар. Таким чином, останній ігровий тур відбудеться у четвер 3 серпня о 15:00. На суботу запланована фінальна частина чемпіонату. Головною родзинкою суботньої зустрічі буде товариська гра проти патрульної поліції. Нагадаю, що всі матчі будуть відбуватися на штучному полі стадіону «Колосок».

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я