Чи не головною темою цього тижня, яку обговорюють мешканці Борисполя, є тема новобудов. Чи варто купувати квартири у ще не зведених будівлях? Для прикладу, сьогодні ми маємо уже продані квартири із близько 90% площі будинку, яких по факту ще навіть нема.

«Житловий комплекс «Престиж» – найкраща інвестиція в нерухомість із безвідсотковою розстрочкою від забудовника» – саме так позиціонує себе компанія, що продає квартири майбутнього в Борисполі за адресою Київський шлях, 1-Д. І нібито все добре: будівництво йде швидкими темпами, з вікон квартири чудовий вид на злітну смугу головного аеропорту країни; лише 10 хвилин до столиці та ще й по швидкісній трасі; зовсім поруч великий розважальний комплекс; ціни на квартири омріяно-низькі для сьогодення.
Диво тривало недовго. 31 липня дві бетонні плити, по півтори тони кожна, впали із висоти сьомого та восьмого поверхів новобудови. Це мали бути балкони майбутніх квартир. І сталася ця пригода прямо посеред робочого дня. Добре, хоч людей не було внизу. І добре, що плити відвалились не тоді, коли на балкон вийшов би власник нової квартири.
Скоріш за все, про інцидент ніхто б не дізнався. Будують дім – щось упало, щось підняли… На будівництві всяке буває. Та дякуючи небайдужим тамтешнім мешканцям, які відреагували та повідомили про інцидент, тепер на ЖК «Престиж» чекає капітальна перевірка. До слова, вона мала відбутися ще 26 липня, та забудовники не допустили перевіряючих на територію. Пояснили: «…там небезпечно, прийдете іншим
разом».
А далі все стало ще цікавіше. В соціальних мережах на офіційній сторінці ЖК «Престиж» з’явилось оголошення, в якому зазначалось, цитую: «Ув. жители г. Борисполь. 31 июля 2017 года в период с 13:00-14:00 на строительной площадке ЖК «Престиж» проводился официальный плановый демонтаж балконних плит».
За фактом інциденту поліцією Борисполя відкрито кримінальне провадження за ст. 272 ч.1 Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві.
Що буде далі з цією забудовою, невідомо. Скоріш за все, справу передадуть до прокуратури, після чого відбудеться суд. Які порушення в будівництві виявляться ще, можна тільки здогадуватись.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я