Футбол – це не просто гра. Для багатьох людей він уособлює стиль життя. У нашому місті цей вид спорту – «номер один»

Майже всі місцеві хлопчаки різного віку ганяють м’яч у себе в дворі. Багато з них вважають свою місцеву команду найкращою. Цього літа юні футболісти отримали шанс продемонструвати свої футбольні навички на міському турнірі «Битва Дворів».
Всі бажаючі мали змогу зареєструвати свою команду та позмагатися серед найкращих. У турнірі брали участь три вікові групи (від наймолодших 10-річних до вже досвідчених 17-річних).
За правилами чемпіонат включав у себе декілька турів, за рахунок яких вираховувалися поточні місця всіх учасників. Ті, хто займав перші та другі місця, зіграли у півфіналах та фіналах.
У п’ятницю 4 серпня відбулася фінальна частина турніру. Заключні ігри були зіграні на штучному майданчику стадіону «Колосок». Останній день чемпіонату розпочався з півфінального поєдинку між командами «Гора» та «Авіатор». У фінал вийшли перші.
Наступна гра «Окуні» – «Коробка» визначила ще одного претендента на золото. Перший тайм команди відіграли на рівних, але у другій половині поєдинку «Окуні» не дали супернику жодного шансу. Таким чином стала відома перша пара фіналістів, ними стали «Окуні» та «Гора»
Цього ж дня о 18:00 на всіх учасників чекав приємний сюрприз. У рамках проекту «Битва Дворів» на товариський матч проти збірної всіх футболістів завітала команда Патрульної поліції Борисполя.
Всі були в захваті – це було помітно з емоцій присутніх на майданчику. Після півгодинної емоційної підзарядки розпочався перший фінал. У ньому зійшлися учасники молодшої вікової категорії 2006 року «Центр» – «Ураган». Весь матч відчувалося помітне домінування «Центру». Команда організовано діяла в атаці, завдаючи супернику багатьох ударів. «Ураган» натомість збалансовано чинив опір на своєму штрафному майданчику, але не зміг витримати натиск противника. Поєдинок закінчився з рахунком 4:0 на користь «Центру».
Після переможної гри гравці «Центру» з усмішками на устах поділилися враженням від турніру.
«Ми вже не вперше приймаємо участь у «Битві Дворів». Минулого сезону ми дійшли до фіналу, але програли. Найбільшим важелем у перемозі цього разу вважаємо зібраність нашої команди» – вихвалялись переможці.
Гравці «Центру» відвідують тренування з футболу, разом грають за команду «Фаворит» та приймають участь у різноманітних змаганнях. Саме ці складові, на їхню думку, зробили їх переможцями цього сезону. Юні футболісти запевняли, що цього року організація матчів була найкращою і на наступну «Битву Дворів» вони завітають ще сильнішими.
Наступний фінал розпочався о 19:00 між командами «Маяк» – «Вокзал» (середня вікова категорія). Цей фінальний матч був рівним. Кожний гравець на полі відчував відповідальність за свої дії. Адже зустрілися дві команди, які для себе бажали тільки позитивного результату.
Після фінального свистка посмішка була тільки у однієї команди. «Маяк» переміг «Вокзал» з рахунком 3:2. Кращим гравцем був визнаний Яременко Владислав. Своїми діями він довів команду до перемоги. Лідерським якостям цього хлопця можна тільки позаздрити.
Останній фінал був запланований між командами «Окуні» – «Гора». Матч був дійсно високого гатунку. Його можна упевнено назвати найкращим фіналом серед фіналів. Емоції та високий темп гри задавали обидві сторони, а несамовита підтримка вболівальників та професійна гра певних гравців піддавала жару всьому полю. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Окунів».
У кінці чемпіонату відбулося нагородження усіх переможців. Урочиста частина принесла не менше задоволення, ніж самі ігри. Всі люблять святкувати, і це факт, тому урочистості були дуже емоційними і бурхливими. Цього року переможцям окрім кубку, медалей та грошової винагороди, було подаровано фірмові футболки з логотипом «Битви Дворів».
Вікторія Шевц, організатор цього турніру, реалізувала проект «Битва Дворів» на всі 100%, а її лідерські якості допомогли кожному, хто був причетним до даного чемпіонату. У кінці нагородження Вікторія поділилася своїми емоціями та враженнями.
«Було дуже важко через випробування несприятливими погодними умовами та велику кількість учасників. Та попри труднощі усі впоралися із поставленими завданнями. Я дуже вдячна за співпрацю та допомогу в організації чемпіонату «Центру спорту» та ФЗН, інтернет провайдеру Boryspil.net, найсмачнішій піці міста «Квантро» та медіа партнерам: газетам «Термінал», «Вісті», «Трудова слава» та телеканалу Бориспіль. Окрема подяка – Володимиру Борисенку, який був одним із головних меценатів «Битви Дворів». Саме за його сприяння та підтримки турнір здобув право на життя» – говорить Вікторія.
На жаль, Володимира Борисенка не було на фінальних поєдинках. Але всі присутні були впевнені, що навіть на відстані він подумки підтримував кожного, хто приймав участь у турнірі.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я