10 серпня на Оболонській набережній почалися безкоштовні функціональні тренування «Be more human» за участю бориспільців. 

«Be More human» – це новий формат забігу. Основна його ідея полягає у покращенні стану людини через фітнес. Учасникам пропонують командний забіг на певну дистанцію. Новий формат змагань перевіряє силу, витривалість та спортивний імунітет команди. Шість людей в одній команді гуртом долають одну дистанцію та виконують десять випробувань. Від першого до останнього кроку ви будете працювати командою як єдиний організм, підтримуючи один одного. «Be more human» – це шанс стати більш згуртованим та перейняти філософію Reebok. Конкретні умови забігу визначають організатори у день проведення змагання.
Перші тренування відбулися в рамках підготовки до першого в Україні командного забігу з випробуваннями. Їх провів Руслан Гайдай – сертифікований тренер з 7–річним досвідом, дипломований реабілітолог, тренер телевізійних проектів. Головним сюрпризом для Борисполя стала несподівана участь команди учасників «Be more human» від нашого міста.
Вікторія Шевц та її друзі перевіряли, чи готові вони працювати на загальний результат. Команда дізнавалася, як правильно розподілити сили, щоб не травмуватися і здолати успішно випробування. Після тренування можна було поспілкуватися з однодумцями та отримати рекомендації від кваліфікованих тренерів. Відвідувати заняття можна як індивідуально, так і командою.
Друге функціональне тренування заплановане на 17 серпня. Розпочнеться воно о 19:30 на Crossfit-майданчику WODtesty у київському парку ім. М. Рильського.
Титульний спонсор тренування Reebok, організатор Run Ukraine. Приходь і починай ефективну підготовку до першого командного забігу з випробуваннями.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я