Ноу-хау в будівництві дитячих закладів віднедавна з’явилося  у Борисполі. Тентова конструкція величезних розмірів видніється ще здалеку та не лишається без уваги місцевих жителів. 

Це сучасний каркасний спорткомплекс для НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського. Будується він ще із минулого навчального року і на початок цього мав би бути уже завершеним. Та скоріш за все, діти не зможуть відвідувати уроки фізкультури в обіцяному спортивному залі.
Нагадаємо, що замовником даного комплексу було Управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради, виконувала роботи київська компанія ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики», яка спеціалізується на зведенні саме таких споруд. Дана компанія виграла тендер та обіцяла, що зможе звести каркасну споруду за суму майже 5,5 млн. грн.
15 серпня першими відвідувачами комплексу стали міські чиновники на чолі із мером міста Анатолієм Федорчуком. Також були присутні чи не всі його замісники, начальник Управління освіти та науки Бориспільської міської ради та представники УКБ. І завітали всі вони не на урочисте відкриття із перерізуванням червоної стрічки, а прийшли, можна сказати, просто прийняти виконані роботи компанією-будівельником.
Даний об’єкт мав здаватися в експлуатацію вже 17 серпня, та виявилося, що роботи зовсім не закінчені. Тому питань до виконавців робіт було чимало. По-перше, не зроблена система водовідведення, а це може стати великою проблемою в будь-яку пору року. По-друге, в самому спортзалі не передбачено системи вентиляції. По-третє, дуже важливим моментом стало те, що не дотримано вимог із техніки безпеки, а цей комплекс зводили спеціально для дітей. Ще одним із негативних моментів стало питання штучного покриття підлоги – воно гумове та пористе, і це заважає мити його звичайною шваброю.
«Я не знаю, як батьки будуть пускати на уроки фізкультури своїх дітей до цього спортзалу», – говорить директор НВК «Дизайн-освіта» Лариса Власенко.
А все через те, що повітря у приміщенні дуже затхле та важке. Можливо тому, що нема належної вентиляції, а може і через те, що самі стіни сучасної будівлі не є капітальними. Вони із тенту, який натягнутий на металевий каркас. От і маємо неприємний резиновий запах, та ще й такий, що аж очі роз’їдає.
Зрозуміло, що незавершених робіт ще багато, тому до запланованої дати спортивний комплекс точно не відкриють.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я