25-26 серпня в місті Переяслав-Хмельницький відбувся відкритий турнір із футболу серед хлопчиків 2007-2008 р.н. Змагання було присвячене 26 річниці з Дня Незалежності України. В ньому взяли участь сім команд. Наша місцева команда ФК «Фаворит» прибула на турнір у якості гостя, потенційного претендента на золоті нагороди.

Усі учасники були розподілені на дві підгрупи: ДЮСШ Яготин, ФК «Чайка» (Вишгород), ДЮСШ Згурівка, ДЮСШ Переяслав-1 (група А). ДЮСШ Переяслав-2, ДЮСШ Баришівка, ФК «Фаворит» Бориспіль (група А). В групах ігри відбувалися за стандартною системою. Кожна команда повинна була зіграти одна з одною. Лідери своїх груп наступного дня грали в фіналі. Команди, які посіли другі місця, змагалися за бронзові нагороди.
Таким чином, 26 серпня за бронзові нагороди зустрілись ФК «Фаворит» та ДЮСШ Згурівка. Наші юні футболісти почали матч першим номером. Домінування над опонентом відбувалося протягом усього матчу. За грою ФК «Фаворит» на голову був сильніший за суперника. В кожному таймі наші хлопчаки забили по м’ячу, загальний рахунок 2:0 на користь бориспільців.
В фіналі зустрілись ДЮСШ Баришівка та ДЮСШ Переяслав-1. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь Переяслава. Золоті нагороди здобули ДЮСШ Переяслав-1, срібні – ДЮСШ Баришівка, бронзові – ФК «Фаворит».
У кінці відбулося нагородження. Проводив його переяславський міський голова Тарас Костін. Всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Головним приємним сюрпризом спортивного заходу було те, що всі команди отримали по два футбольні м’ячі від Київської обласної федерації футболу.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я