25 серпня цього року на стадіоні «Колос» відбувся черговий футбольний фінал. У принциповому протистоянні зійшлися дві районні команди ФК «Алекс» (В.Олександрівка) та ФК «Мрія-Інтеравіа» (Любарці). Поєдинок відбувся, як фінальний за цьогорічний Суперкубок Бориспільського району.
Першу половину гри команди відіграли на рівних. Гольових моментів вистачало на обох претендентів. Команди обмінювалися чудовими контратаками та мали чудові нагоди забити гол. На 17 хвилині нападник ФК «Алекс» реалізував черговий момент. Роман Дорогань відкрив рахунок і, таким чином, полегшив задачу своїм партнерам по команді.
Другий тайм за моментами не вирізнявся від першого. Нагоду забити м’яч мала як одна, так і інша команда. Все змінилося на 70-й хвилині, коли той самий Роман Дорогань вдруге забив м’яч у сітку воріт суперника. Після цього ФК «Алекс» повністю заволодів ініціативою на полі. Під завісу матчу Дмитро Масальов забив третій м’яч.
Перемога ФК «Алекс» із рахунком 3:0 над командою «Мрія-Інтеравіа» принесла великоолександрівцям довгоочікувану перемогу в Суперкубку Бориспільського району з футболу.