Минулого тижня на Бориспільщині провели заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту. В рамках відзначення цього свята в нашому місті пройшло ряд заходів. Так, відкрили футбольне поле зі штучним покриттям; поле для гри в хокей на траві; провели Олімпійський урок; відзначили нагородами, подарунками і подяками тренерів, працівників спортивної сфери, меценатів. Продовжили святкування Спартакіадою між командами сільських рад.

8 вересня, 12:00, ЗОШ №1

Початок усім спортивним заходам дало відкриття на території ЗОШ №1 ім. Юрія Головатого футбольного поля зі штучним покриттям та тренажерного майданчика. Вартість – 1,6 млн гривень, з яких один мільйон виділили з обласного бюджету (цьому посприяв депутат Київської обласної ради від Бориспільщини Валерій Ксьонзенко), майже 600 тисяч виділили з міського бюджету. На мільйон гривень закупили тренажери, покриття, ворота, огорожу, інше пішло на основу для поля, асфальтування та благоустрій.
– Ідея поставити саме такий спортивний майданчик у Борисполі на території школи, – розповідає В.Ксьонзенко, – з’явилась іще тоді, коли я був депутатом Бориспільської міської ради шостого скликання. Коли став депутатом облради, втілив ідею в життя. Могли відкрити минулого року, але через непередбачувані обставини відкрили зараз. Сподіваюсь, що і поле, і тренажери сприятимуть тому, щоб діти привчались до здорового способу життя, а уроки фізкультури проходили цікаво і з користю.
Крім того, в цей день Валерій Петрович прийшов не з пустими руками. Він привіз із собою 10 футбольних м’ячів, які подарував дитячо-юнацькій збірній «Фаворит». Від міськради та Центру спорту юним футболістам подарували нову спортивну форму.
Варто сказати, що крім поля та тренажерів, завдяки роботі депутата Валерія Ксьонзенка із обласного бюджету виділено близько 150 млн грн для потреб Бориспільщини, а саме на капітальний ремонт доріг. Зокрема, мова йде про відрізок дороги від щасливського мосту – повз гіпермаркет «Фоззі» – в напрямку об’їзної дороги; розв’язку біля с.Іванків (у народі «іванківські штани»); об’їзну дорогу через села Гора, Мартусівка, Глибоке, Рогозів із виїздом на Переяславську трасу.
– Поле і майданчик, – зазначив В.Ксьонзенко, – це інвестиції в дітей. Дороги та інше – інвестиції в людей та регіон.

8 вересня, 13:00, стадіон «Колос»

Відкривали оновлене поле для гри в хокей на траві і депутат облради, і місцеві депутати, і міський голова з заступниками. Як-не-як, а подія, яка трапляється раз на тридцять років, того варта. Саме стільки часу минуло відтоді, як поклали перше покриття, і більше ремонтів тут не робили.


В попередньому номері ми розповідали, як завдяки Віктору Щеглю вдалося знайти нове покриття. Коротко нагадаю: щоб завезти та розмитнити поле, знадобилось три роки. Допомагали всі, хто тільки міг – і тут в Україні, і за кордоном – але бориспільці свого добились.
– Я зробив те, – пояснив президент спортивного клубу «Колос» Віктор Щегель, – що на моєму місці зробив би кожен нормальний громадянин.
Варто сказати, що зусиль було докладено чимало: як під час транспортування покриття, так і його укладки. Адже щоб покласти покриття, витратили майже 1,5 млн грн. Ще 1,5 млн грн виділили депутати на останній сесії – на облаштування роздягалень та облаштування місць для глядачів.
Нагадаю, на сьогодні в хокей на траві тренуються близько 90 дітей різного віку. В останні роки 2 команди стали срібними призерами, дві – бронзовими.

8 вересня, 15:00, КРК «Бархат»

Підсумком дня спорту стало вітання та нагородження спортсменів, тренерів, благодійників у культурно-розважальному комплексі «Бархат». Так, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Борисполі були відзначені Вікторія Шевц, Ігор Січкар, Олександр Курилко, Володимир та Ігор Шалімови та багато інших.
Після нагородження перед присутніми виступили творчі колективи міста з концертною програмою.

8 вересня, 14:00, баскетбольний майданчик

Олімпійський урок-2017 провели на баскетбольному майданчику в міському парку. Для участі були запрошені вихованці Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи практивно всіх відділень: вільної боротьби, легкої атлетики, плавання, футболу, баскетболу, хокею на траві, художньої гімнастики, боксу, волейболу. Юні спортсмени не просто стояли в спільному ряду, слухаючи ведучу та промови гостей, але й показали, чого вони навчились у своїх тренерів.
Крім того, під час олімпійського уроку відбулось вручення сертифікатів на отримання стипендії Бориспільської міської ради вихованцям Бориспільської ДЮСШ, переможцям та призерам спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. Також оголосили, що до 15 вересня в усіх школах міста проходитимуть тематичні уроки з олімпійських видів спорту.

9 вересня, 10:00, стадіон «Колос»

Наступного дня «спортивну естафету» з нагоди Дня фізичної культури та спорту продовжила спортивна еліта Бориспільського району. На стадіоні «Колос» провели спартакіаду між командами сільських рад – усього 18 (дві селищні ради – Дударківська та Процівська – не брали участі).
Змагались у легкій атлетиці, гирьовому спорті, армреслінгу, волейболі, перетягуванні канату, футболі, шашках. Більше шести годин тривали змагання. Як результат, перше місце здобула команда Вороньківської сільської ради, друге місце — команда Кучаківської сільради, третє — в команди Глибоцької сільради. Четверте в Щасливської, п’яте – Мирненська, шосте – Гірська, сьоме – Сеньківська, восьме – Гнідинська, дев’яте – Сошниківська, десяте – Рогозівська, одинадцяте – Вишеньківська, дванадцяте – Старинська, тринадцяте – Головурівська, чотирнадцяте – Любарецька, п’ятнадцяте – Великоолександрівська, шістнадцяте – Ревненська, сімнадцяте – Іванківська, вісімнадцяте – Мартусівська.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я