У четвер, 23 листопада, місто облетіло повідомлення, що учнів НВК «Гімназія «Перспектива» терміново евакуюють зі школи. Чому, з яких причин – ми дізнались, коли приїхали до навчального закладу.

Перше, що кидалося в вічі – це велика кількість дітей, які густо заполонили шкільну територію. Вираз облич не стільки стривожений, скільки зацікавлений. Бо не всі знають причини евакуації. А хто знає, діляться більше з тими, кому довіряють. І цьому є причина.
Справа в тому, що евакуювали дітей через те, що хтось із учнів побризкав у школі перцевим газом. Як тільки про це дізналось керівництво школи, були повідомлені: управління освіти, мерія, поліція, рятувальники, лікарня.
Станом на понеділок було відомо, що газ розбризкали учні 7 класу. Про це повідомила начальник управління освіти Тетяна Чернойван.
– Під час цього інциденту учнів організовано вивели з приміщення школи. Оскільки газ розбризкали в основній великій школі, було прийняте рішення в старшій школі уроки більше не проводити, а в молодшій – продовжувати працювати. Додому повинні були піти учні молодших класів, які навчаються в основній школі. Зараз проводяться дізнавальні дії, щоб з’ясувати, хто розбризкав газ і зірвав
уроки.
Окремо варто сказати, що в мережі Фейсбук бориспільці не тільки обговорювали евакуацію із гімназії, але й повідомили, що за день до цього (в середу, 22 листопада) в ЗОШ №8 учні 9-А класу під час уроку фізкультури розбризкали перцевий газ у спортзалі.
– Я дізналась про цей випадок лише в понеділок, – пояснила Т.Чорнойван. – Керівництво навчального закладу чомусь не повідомило нам про нього. Чому – будемо розбиратись. Якщо брати восьму школу, то там бризнули небагато, але уроки фізкультури в той день у спортзалі довелось відмінити.
Щодо того, звідки в дітей газові балончики, пояснюють, що їм їх могли дали батьки для самозахисту. Втім, це не знімає з батьків відповідальності, оскільки давши дитині небезпечний засіб, вони не навчили ним правильно користуватись.
– На мою думку, за ці хуліганські вчинки, – підкреслила начальник управління освіти, – мають понести відповідальність і діти, і батьки.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я