Лідери учнівського самоврядування Бориспільської ЗОШ№3  взяли участь у проекті «Zero Waste School» «Світ без відходів». Нещодавно було оголошено результати конкурсу. Серед 1680 учасників кращими з Київської області стали Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 та Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1.

Всеукраїнська благодійна організація Klitschko Foundation, яка реалізує проекти для молоді у сферах спорту, освіти і науки, започаткувала новий освітній екологічний проект для школярів Zero Waste School. Дізнавшись про конкурс, педагог-організатор Загородня Алла Олександрівна та лідери учнівського самоврядування Бориспільської школи № 3, вирішити взяти у ньому участь, бо, за їхніми словами, вже давно цікавляться тематикою світу без відходів. Вони провели бесіди з учнями щодо шкідливого впливу сміття на навколишнє середовище, а у вестибюлі школи було встановлено контейнер для збору відпрацьованих батарейок, які будуть здані для утилізації. Діти активно почали збирати батарейки та долучили до цієї справи своїх друзів. Для участі у конкурсі потрібно було подати відео-презентацію. Із цим завданням учні впоралися на відмінно, завдяки чому й перемогли. У кілька секунд вони змогли втиснути розповідь про те, як зробити світ чистішим, чому важливо сортувати сміття, а також головне гасло: хочеш жити у чистій країні — почни із себе. Цей цікавий пізнавальний і лаконічний ролик можна переглянути на Youtube каналі за посиланням «Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №3. Проект Zero Waste School».

Переможці у рамках проекту візьмуть участь у тренінгу, навчатимуться взаємодіяти з іншими представниками місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій. На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план втілення власного проекту. Запрошені тренери розкажуть, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів. Професійним досвідом поділяться лідери думок у галузі екології: як заохотити до громадських ініціатив школярів, які продукти купувати, щоб залишати менше сміття та як можна повторно використовувати речі.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я