Політична партія “Сила Людей” подала документи для вступу до Альянсу лібералів і демократів за Європу (АЛДЄ). Сьогодні Альянс об’єднує понад 60 партій із 40 країн Європи, має 75 місць в Європейському Парламенті (третя за величиною фракіця) та 8 місць у Європейській Комісії.
Делегація партії у складі голови Політради Олександра Солонтая, народного депутата Остапа Єднака та члена Політради і Тростянецього міського голови Юрія Бови, окрім передачі пакета документів на вступ, провела переговори щодо перспектив співпраці з Альянсом та окремими його членами в рамках розширення міжнародного співробітництва “Сили людей”
Ймовірно, уже в листопаді цього року “Сила людей” стане членом АЛДЄ. Зараз Секретаріат АЛДЄ опрацьовує подані “Силою людей” документи. Рекомендації керівних органів Альянсу мають бути готові уже у вересні, після чого остаточне рішення прийматиме Рада АЛДЄ під час проведення Конгресу Альянсу – 2018, який проходитиме цьогоріч 8-10 листопада у Мадриді. Важливо зауважити, що партія може стати повноправним членом АЛДЄ навіть не зважаючи на те, що Україна не є членом ЄС.
“Сила людей” також очікує на приїзд делагації АЛДЄ на з’їзд партії 15 вересня. Представники Альянсу бажають ближче познайомитися з “Силою людей” та принципами її побудови і діяльності.
Нагадуємо, знайомство “Сили людей” з АЛДЄ розпочалося ще в грудні 2017 року, коли делегація у складі народного депутата Наталії Веселеової, відповідального за переговори з АЛДЄ Любомира Чорнія та активістки Маріупольської організації партії Олени Золотарьової презентувала “Силу людей” на Конгресі Альянсу – 2017 в Амстердамі. Саме тоді було досягнуто згоди щодо “дорожньої карти” з підготовки вступу “Сили людей” до Альянсу. Сьогодні народні депутати Наталія Веселова та Остап Єднак вже є індивідуальними членами АЛДЄ.
Членство в АЛДЄ дозволить “Силі людей” скористатися підтримкою консультантів штаб-квартири АЛДЄ, які допомагають партіям ліберально-демократичного спрямування Європейського континенту розбудовувати свою організаційну спроможність та проводити ефективні передвиборчі кампанії. Однак, найголовніше те, що “Сила людей” отримає підтримку колег у Європарламенті і можливість впливати на політичні процеси в ЄС.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я