Запрошуємо громадян України до реєстрації кандидатів в Президенти України. Окрім реєстрації кандидатів на президентські вибори 31 березня, «Сила Людей» вже сьогодні відкриває реєстрацію кандидатів в депутати Верховної Ради, в міські, селищні та сільські голови, в місцеві депутати та старости на виборах 2019-2020рр. Адже праймеріз — це не тільки попередні вибори, але це і можливість завчасного відібрати кандидатів, підготувати їх до виборів та до роботи в органах влади.
Ми закликаємо всіх громадян, які поділяють демократичну ідеологію та програму «Сили Людей», запропонувати свої кандидатури або стати виборцями, і разом обрати кандидата в Президенти України, достойних кандидатів на всі рівні: https://primaries.sylalyudey.org/

Мене часто питають: Оля, тобі не подобаються Порошенко і Тимошенко, ти критикувала Саакашвілі, не хочеш, щоб Вакарчук ішов у президенти — а які ще варіанти?
Я неодноразово відповідала в різних коментарях, а зараз спробую зробити це концентровано в одному пості.
Швидкого і одночасно позитивного варіанту для країни нема.
Сподіватися, що ми кардинального змінимо політичну еліту двома виборами наступного року, наївно.
Чи означає це, що треба «забити» і вибори проігнорувати?
Точно ні.
Наша задача 2019 року — спробувати вийти за межі порядку денного, нав’язаного нам олігархатом.
Я зараз не буду говорити про зміну виборчого законодавства — це окрема дуже важлива тема.
Я зараз про те, що у 2019 році нам важливо показати — насамперед самим собі — що нам потрібна політика іншої якості. Що ми вже готові не обирати з п’яти-шести кошмарів, запропонованих нам феодалами, а підтримати самодостатніх нових лідерів, і обговорювати не зниження тарифів, а ідеї та смисли.
Зрозуміло, що це біг на довгу дистанцію. Але навіть якщо якийсь дуже невеликий відсоток на виборах віддасть голос за незалежного від олігархів і штучних партійних проектів кандидата — це буде великий крок вперед.
Це означатиме, що ми поступово виходимо за межі неофеодалізму. Що ми підтримуємо природне оновлення політичних еліт (а не за допомогою штучних проектів).
Це я до чого?
Сила Людей — чи не єдина справжня політична партія в Україні, що створена і розвивається природним шляхом, а не способом заплідення великими грошима — запропонувала провести праймеріз. При чому на всіх виборах.
Праймеріз для нас важливий з багатьох точок зору.
По-перше, це дозволить обрати одного кандидата від прогресивних демократичних сил.
По-друге, це загартує нових політичних лідерів у справжній політичній боротьбі, а не в телешоу.
По-третє, це сприятиме появі нових ідей, смислів, меседжів. Це так чи інакше підніматиме планку для всього українського політикуму.
Коротше, з усіх точок зору це політичний процес здорової країни.
Якщо ви справді хочете якісних змін.
Якщо ви розумієте, що позитивні зміни можливі лише еволюційним, а не революційним шляхом.
Якщо ви готові вийти за межі запропонованих олігархатом правил гри, долучайтеся!

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я