На місце вибуху прибули небайдужі громадяни, а згодом поліція разом зі спеціалістами з вибухівки. Постраждалого доправили до лікарні з багатьма осколковими пораненнями та крововтратою. Наразі його стан стабільний, біля лікарні чергують активісти. Попередньо встановлено, що вибухівку, ймовірно гранату, кинули у вікно, скориставшись дерев’яною драбиною для зручності скоєння злочину, яку перші виявили небайдужі громадяни. Вибух був такої сили, що ударною хвилею виніс двері в кімнаті та сотні осколків понівечили кімнату та важко поранили людину, яка була на той час в ній.
Згідно дописів в соцемережах Сергія Мазура, граната адресувалась йому, адже кинута була чітко в його кімнату, але в той момент його не було вдома. Про причини ймовірного замаху на його життя Сергій поки що нічого не повідомляв.
Проте народний депутат Ігор Луценко, у якого Сергій є помічником на громадських засадах, тісно пов’язує цей кривавий випадок з громадською активністю свого помічника.
«Найбільш імовірна версія — громадська активність Сергія. Зокрема, за його сприяння справі Крисіна було надано величезного резонансу. Крисін — один із керівників «тітушок» під час Майдану, причетний до загибелі журналіста Веремія 18 лютого. Вчора якраз спільними нашими зусиллями Крисін поїхав відбувати покарання у колонію», — написав нардеп.
Нагадаємо, що в липні місяці в даному помешканні поліція проводила обшуки по справі розгону табору ромів на Лисій Горі, яке відбулось в квітні місяці цього ж року. Після оголошення підозри за ч.2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України18 липня 2018 року Сергія Мазура посадили під цілодобовий домашній арешт, який 7 серпня змінили на нічний (з 22-00 по 6-00) і строк запобіжного заходу спливав 18 вересня цього року.
Ще з ночі бориспільські активісти та представники C14 анонсували акцію 10 жовтня об 11-00 під стінами МВС на вул Богомольця в м.Київ та закликали підтримати їх.
Ми вже писали про щорічне осіннє загострення в місті та в країні, особливо, коли держава стоїть на порозі передбвиборчої гонки за найвищий пост, але коли ллється кров, це вже не загострення, це бійня. Звичайно, кожні виборчі перегони супроводжуються тоннами пролитого бруду, і це вже стало нормальним явищем. Сподіваємось, що до пролиття крові ми не звикнемось ніколи!

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я