27 листопада у спортивній залі Бориспільської ДЮСШ відбулися відбіркові обласні змагання з гирьового спорту серед школярів до чемпіонату України.
Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання МОН України спільно з федерацією гирьового спорту Київської області успішно провели захід і сформували збірну гирьовиків, які відстоюватимуть честь області на чемпіонаті України.
На змагання прибули команди з Києво-Святошинського та Бориспільського районів та м. Бориспіль. Показали свої кращі особисті результати і здобули золоті медалі: Корнієнко Іван (ліцей), Захарченко Арсеній (ЗОШ № 6), Маковецький Максим (ЗОШ №6) і Перехрест Артем (гімназія «Перспектива») – вихованці Бориспільської ДЮСШ (тренери Биков Є.Ю. та Перехрест Є.І.). Призерами також стали : Євтушенко Владислав, Дорошець Андрій, Гаврильченко Костянтин. Потрібно відзначити Єкімовську Вікторію, яка вперше виступала з 12 кг гирею і змогла підняти її 84 рази у вправі ривок.
На змаганнях був присутній начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання МОН України Ільченко Анатолій Іванович, що дав високу оцінку організації змагань, які вперше проводилися в Київській області по гирьовому спорту.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я