Вікторія Шевц, людина з активною життєвою позицією, громадський діяч, про заходи для молоді, мрії та плани на майбутнє…

— У Борисполі досить часто відбуваються культурні та спортивні заходи. Відомо, що ви берете активну участь в організації багатьох із них. Розкажіть, будь ласка, що потрібно, аби організувати захід?
— Щоб зробити будь-що, у тому числі і подію, потрібно перш за все бажання. Коли є бажання, можливості знаходяться самі собою. Необхідно чітко уявляти, що має вийти в результаті, і діяти: комунікувати з потрібними людьми, учасниками, партнерами, шукати ресурсне забезпечення. Але особисто для мене захід – це щось особливе. Тому найголовніше у цьому всьому – отримувати задоволення від самого процесу, відчувати його.
…Заходи відбуваються, але не так часто, як могли б.
— Ви є частиною якогось постійно діючого громадського або соціального об’єднання чи працюєте загалом автономно, час від часу долучаючись до того чи іншого проекту?
— Моя діяльність обумовлена одним лише внутрішнім покликом. Створювати умови для реалізації внутрішнього потенціалу особистості (дітей, підлітків та молоді) – це покликання. Для цього я використовую різні можливості, досліджую процеси формування молодіжної політики на національному рівні та утворення неформальних молодіжних рухів, вивчаю інтереси молоді. Вже багато років громадську діяльність здійснюю через створену молодіжну організацію: Центр розвитку молоді «Труба».
Переважно створюю власні проекти, участь в інших беру для отримання досвіду та знань.
— За освітою ви біолог. Як відбувався перехід від наукової, досить пасивної, діяльності до активної соціальної?
— Хімік-біолог, якщо точніше. Але то ніколи не було головним, спадково вийшло: мама теж була хіміком-біологом.
Працювала в школі, але пішла звідти. Я можна сказати «жила» там, дуже багато часу проводила з учнями. Щоб не застрягнути, просто вирішила, що мені там «тісно». З часом почала підприємницьку діяльність.
— Ви берете участь в організації багатьох заходів саме для молоді. Чому молодь? Це спроба познайомитись з енергійними людьми, яких можна згодом залучити до цікавих соціальних проектів, чи більше інтерес до виховання, організації дозвілля?
— Контактуючи з енергією молодості, звичайно, заряджаєшся нею і сам.
Ще зі школи мене захоплювали усілякі заходи, різні тусовки, а з підліткового віку я вже знаю як «не треба» і чому. Мене турбує, що буде з підростаючим поколінням. Я шукаю та вивчаю ефективні методи роботи з молоддю.
— Ваша діяльність націлена на самореалізацію чи свого роду видозміну соціального простору?
— Думаю, для мене однаково важливо і те, й інше.
— В центрі вашої уваги Бориспіль, чи ви цікавитесь різноманітними проектами й заходами також в інших містах?
— Я вивчаю передовий досвід як в Україні, так і за кордоном, але центром мого світу все-таки є Бориспіль. Я мрію, щоб моє місто стало прикладом для всієї країни.
— Що цікавого планується найближчим часом у Борисполі?
— Розпочинаю підготовку хіп-хоп фестивалю. Це буде конкурс з танців і, можливо, репу. Шалімов Ігор не проти, щоб захід відбувався в Бархаті, детальні анонси незабаром…
— Чи є проекти, що на даний момент цікавлять вас особисто, у чому ви зараз задіяні, якими ідеями й планами на майбутнє можете поділитися?
— Мене цікавить здійснення позитивного впливу на покоління. Моє життя відкрите, завжди щось публікую на сторінках в соцмережах, тому краще підписатися і все бачити: Інстаграм (vikashevtc), Фейсбук, Ютуб.
Потрібні неабиякі сили для задумів, тому вчусь піклуватись про себе, свій ресурсний стан.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я