В Борисполі відбулася урочиста церемонія, під час якої двом сиротам вручили ключі від нових квартир. Двоє хлопців 19-ти років стали власниками житла у житловому комплексі «Лелека». В урочистості взяли участь представники обласної та міської влади і представники компанії забудовника – ТОВ «Бориспіль Промінвест».
У п’ятницю 2 листопада, напередодні дня працівника соціальної сфери, відбулася церемонія вручення ключів від квартир в новобудові за адресою вул. Головатого 76. Щасливими власниками житла стали два юнаки-сироти Белименко Микита та Швидченко Сергій.
Белименко Микита Андрійович є студентом третього курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України, навчається на факультеті «Тваринництво та водні біоресурси». До цього дня проживав разом зі своєю тіткою на вулиці Яцютівка. Його тітка, як наголошує Микита, є дуже важливою людиною в його житті. Вона завжди йому допомагала та докладала всіх зусиль, щоб наблизити цей день.
Його товариш, а нині сусід, Швидченко Сергій Сергійович, також студент. Навчається на першому курсі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди на природничо-технологічному факультеті. Окрім навчання, хлопець працює вантажником в супермаркеті «Сільпо» в місті Київ. До цього дня Сергій проживав в гуртожитку на вулиці Поповича.
Обидві квартири, площею більше 42м2 кожна, були придбані за кошти міського та державного бюджетів. Зокрема, місто Бориспіль виділило 227 тисяч гривень.
Квартири розташовані на першому поверсі і виходять вікнами у внутрішній двір. В кожній квартирі вже виконаний ремонт, облаштовано санвузол та встановлена газова плита. Також кожна квартира має індивідуальне опалення.
З поміж інших, привітання юнакам склали: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В’ячеслав Анатолійович та Бориспільський міський голова Федорчук Анатолій Соловйович.
Цього року, як повідомив Вячеслав Кучер, Київщина отримала 12,5 мільйонів гривень державних субвенцій на придбання житла для сиріт. Програма по купівлі житла для сиріт триватиме й надалі.
Наприкінці урочистості Микита та Сергій на подвір’ї навпроти власних вікон, посадили три молодих дерева, що символізує початок нового, самостійного життя.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я