Минулого тижня в соціальних мережах з’явилась інформація про нібито спробу викрадення однієї з учениць Бориспільської ЗОШ № 1. Дописувачі розповідають, що у вівторок 13 листопада, коли учениця четвертого класу поверталася додому з другої зміни, її схопив за руку невідомий чоловік і намагався потягти за собою. Однак дівчинка почала кричати і, очевидно, злякавшись, що крик приверне увагу перехожих, нападник втік.
Пізніше з’явилась інформація про аналогічний випадок в ЗОШ №8. Стверджували, що в той самий день сталася спроба викрадення дитини на території закладу чи десь поблизу.
За коментарем «Термінал» звернувся до адміністрації ЗОШ №8. Як повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Бєлова Тетяна Павлівна, інформація про викрадення є неправдивою. Не було жодних звернень ні від учнів, ні від батьків, ні від вчителів. Звідки взялись подібні чутки, невідомо.
Директор ЗОШ№1 Шевченко Людмила Василівна інформацію про спробу викрадення школярки так само спростовує. Людмила Шевчено повідомила, що на території школи чи поблизу неї ніяких спроб викрадення не було.
Як повідомила прес-секретар Патрульної поліції Борисполя Тетяна Поминальна, інформації про спроби викрадення у них не зафіксовано.
Хоча в даному випадку інформація про викрадення не підтвердилась, це не означає, що потрібно втрачати пильність. Саме батьки в першу чергу повинні пояснювати своїм дітям, які небезпеки можуть чатувати на них на вулиці і як слід поводитись з незнайомцями.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я