З 8 по 11 листопада 2018 року в м. Житомир відбулися Всеукраїнські фінальні змагання ГО «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»з волейболу серед жіночих та чоловічих команд.
Беззаперечними лідерами змагань з волейболу в області є збірні команди Бориспільського району, які й стали основою команди Київської області. Також до складу команд увійшли спортсмени Макарівського та Вишгородського районів, міст Бориспіль та Ірпінь.
У своїй підгрупі наші спортсмени-чоловіки з рахунком 2:1 здолали суперників з Одеської, Вінницької та Чернігівської областей. У півфіналі обіграли команду Донецької області з рахунком 2:0. У фінальній грі перемогли знову команду Одеської області з рахунком 3:2 і стали переможцем Всеукраїнського турніру.
У складі команди Київської області чемпіонами України стали Олег Берстеньов, Євген Гомболевський, Іван Гордієнко, Микола Гордієнко, Віктор Гордієнко (всі – Бориспільський район), Юрій Босий ( м. Бориспіль), Максим Гаврик, Ігор Пінчук, Богдан Старченко, Роман Лєщенко (м. Ірпінь), Станіслав Тарасюк (Макарівський район).
Команда жінок, поступившись в іграх групового етапу командам Миколаївської і Харківської областей та здобувши перемогу над командою з Полтавської області, у підсумку посіла 5 місце.
Щиро вітаємо наших спортсменів з високим досягненням, бажаємо їм міцного здоров’я та завжди залишатися переможцями як у змаганнях, так і в житті, здобувати нові спортивні вершини!

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я