Як повідомила начальник Бориспільського управління освіти та науки Павленко Тетяна Володимірівна, у суботу, 1 грудня, розпочинається прийом заяв щодо зарахування дітей до нового Бориспільського академічного ліцею.

Подати заяву можна буде у приміщенні Бориспільського управління освіти та науки (актова зала, каб.№6), за адресою: вул. Київський шлях, 35. Час прийому:  з 9:00 до 17:00, субота з 09:00 до 14:00. Заяви прийматимуть на протязі двох тижнів, з 01.12.2018 по 14.12.2018.

Після цього, в залежності від кількості заяв, будуть формуватися класи. Заяви прийматимуться від батьків учнів 1-8-х класів.
Право на першочергове зарахування отримають діти, що проживають на вулицях, закріплених за цим закладом: вул. Академіка Глушка, вул. Банківська, вул. Бориса Гмирі, вул. Бориса Дробинського, вул. Володимира Івасюка, вул. Київський Шлях № 18, 18 А, 18 Б, 20, 24, 28, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, вул. Лютнева від № 23 до кінця, від № 46 до кінця, вул. Марії Заньковецької, вул. Микити Стасюка, вул. Нова 2, вул. Новопрорізна 2, вул. Петра Волянюка, вул. Робітнича, вул. Тургенєва від № 1 до 41, від № 2 до 62, вул. Черешнева, вул. Шевченка від № 10 до 94, № від 27 до 167, пров. Матросова, пров. Лютневий, пров. Робітничий, пров. Микити Стасюка, пров. Старовокзальний, 6, пров. Тарасівський, пров. Черешневий.
Щоб отримати цю перевагу, батьки мають надати документи, що посвідчують проживання дитини на вищевказаній території. Наприклад, якщо ви не приписані до території, яку обслуговує ліцей, а орендуєте там житло, то таким документом буде договір оренди.
Перевагу при зарахуванні також отримають учні, що виявлять бажання перейти до новоствореного ліцею всім класом. Це, в свою чергу, зменшить навантаження на їхню попередню школу.
Діти, які не проживають на території обслуговування Бориспільського академічного ліцею, також можуть бути зараховані до закладу, але лише при наявності вільних місць.
Інформацію про зарахування чи незарахування дітей до Бориспільського академічного ліцею батьки зможуть отримати з 25.12.18. року.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 6 85 11; 099 417 68 59.
Бориспільський академічний ліцей, що розташований на вул. Робітнича 30, будувався на протязі останніх двох років. На даний час будівельні роботи практично завершені. В грудні планується на сто відсотків поставити всю необхідну техніку. На даний момент вже облаштований харчоблок і триває встановлення меблів. Також триває набір персоналу. Урочисте відкриття академічного ліцею планується в січні місяці. Заклад розрахований на 850 учнів. При цьому, в другу зміну в Борисполі навчається 2584 дітей. Тому, хоч новостворений ліцей і зменшить навантаження на інші школи, але говорити про відміну другої зміні ще зарано.
Наразі, поки ще не сформовані класи, невідомо, в яку зміну працюватиме заклад, який буде розклад і т.д., однак, якщо не виникне ніяких ускладнень, своїх перших учнів новий академічний ліцей зможе прийняти після зимових канікул.
Шкільні зимові канікули цього року триватимуть два тижні, з 29 грудня по 13 січня, як у Борисполі, так і в Бориспільському районі.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я