«Бориспільська місцева прокуратура Київської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків та повідомлень, в тому числі отриманих у месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram та iнших, нібито від імені керівництва та оперативних працівників місцевої прокуратури з вимогою або проханням до фізичних ociб та cyб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.
Taкi вимоги від імені посадових осіб органів прокуратури впродовж 2018 року не вперше у шахрайський спосіб пред’являють особи, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні територій Донецької чи Луганської областей, а також громадяни, які перебувають у місцях позбавлення волі, з метою власної наживи.
Керівництво місцевої прокуратури застерігає: у жодному paзi не надсилати i не передавати кошти шахраям та обов’язково звертатися із заявами про відомі факти таких дій у правоохоронні органи.
Hapaзi місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за фактом шахрайства та розпочато досудове розслідування».
Заступник керівника Бориспільської місцевої прокуратури, юрист 1 класу С. ДЯЧЕНКО

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я