Міністерство молоді та спорту підтримує ініціативи, які надходять від молоді і готове взаємодіяти з молодіжними рухами неформальними методами. Саме з метою створення умов для реалізації здібностей та підтримки молодіжних ком`юніті вихідними відбувся Всеукраїнський фестиваль вуличних культур в м.Бориспіль. Джеми, батли, конкурси шоу стріт перформенсів відбувалися у таких напрямках як реп, біт бокс та street dance.
Ініціатор та організатор події бориспілька Вікторія Шевц зазначає: всі учасники фестивалю, як місцеві так і з різних регіонів, зокрема Полтава, Харків, Вінниця, Кривий Ріг, Жмеринка, Кременчуг, Дніпропетровськ та інших міст, поїхали з дипломами учасників, медалями іншими пам`ятними подарунками. У молодіжній культурі важлива атмосфера, свобода, підтримка один одного, чесна боротьба у батлах, самовираження через стиль, свої вміння, тому подібних майданчиків має ставати все більше. Важливо працювати з молоддю їхньою мовою, з лідерами напрямків, носіями культур, щоб у молодіжному середовищі поширювався позитивний вплив та гарні цінності.
Організаторами та партнерами заходу виступили: Міністерство молоді та спорту, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, бренд молодіжного одягу Yforce, ком`юніті вуличних культур Street culture, центр розвитку молоді «Труба», БФ «Місто мрій» КРК «Бархат», родина Шалімових.
Медіа підтримка: газети «Термінал», «Вісті», телеканал «Бориспіль»

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я