В день Святого Миколая 19 грудня 2018 року депутати міста Бориспіль прийняли головний документ міста, так би мовити, «під ялинку». Мова йде про бюджет на 2019 рік.
Як і анонсувалось міським головою, прийняті будуть основні цифри по захищеним статтям і одним великим числом бюджет розвитку. А на початку 2019 року депутати будуть працювати в комісіях та направляти кошти на ті чи інші об’єкти, виходячи з проритетності та звернень громадян. Тому у наших читачів є ще трохи часу, щоб звернутись до свого депутата з питанням включення тих чи інших робіт до цільових програм на 2019 рік, аби вони отримали шанс бути виконаними.
Також депутати затвердили цільові програми по розвитку міста і затвердили штатну чисельність виконавчого комітету та всіх структурних підрозділів і комунальних підприємств міста.
Обговорень майже не було, окрім стандартних «кумівських» підколок та жартів. За 30 хвилин все прийняли і з гарним настроєм пішли святкувати одноіменне свято, адже Микол і Миколайовичів в рядах депутатів майже третина.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я