Розумні люди кажуть “Якщо на хвилинку відволіктись від щоденної рутини, робота-дім, сутичок в соцмережах чи алкогольного дозвілля, то озирнувшись навкруги можна побачити як проходить життя.” Життя невпинне і нікого не чекає, більш того, воно несеться на першій світовій швидкості. Можна спостерігати, але приємніше набагато взяти в цьому участь. Нічого не стоїть на місці і розвиток країни, міст та громади не виключення.
В новому 2019 році, депутати Бориспільської міської ради вперше зібрались на позачергове засідання. Сесія відбулась традиційно в актовій залі, проте не в стінах міської ради, а в просторій новозбудованій школі, за адресою Робітнича 30.
Депутати розглянули всього 2 питання: про передачу на баланс управлінню освіти та науки Бориспільської міської ради об’єкт “Бориспільський академічний ліцей” та про прийняття до комунальної власності реконструйованої газової котельні по вул. Привокзальна 2г.
Після урочистих промов та привітань від міського голови та секретаря, депутати та всі причетні до будівництва та введення в експлуатацію пішли на екскурсію по коридорам будівлі площею в майже 12 тисяч метрів квадратних!
В першу чергу відвідали їдальню, яка складається з 2 залів, та сучасного харчоблоку, обладнаного усім необхідним обладнанням. Доречі, як зауважив міський голова, лише на обладнання для школи, в тому числі і для кухні та столової було витрачено 25 мільйонів гривень.
Просторна спортивна зала має окреме приміщення для прийняття душу та навіть прилади для обсушування волосся. Володимир Ілліч Шалімов, розповів про якісну вентиляцію на даному об’єкті і повідомив, що в приміщеннях повітря повністю змінюється за одну годину аж п’ять разів з попереднім підігрівом до комфортної температури, що є надважливо.
Класи обладнані класичними шкільними дошками та інтерактивиними, які під’єднані до мережі інтернет та всього в школі нарахували 16 таких дошок. Школа має окрему газову котельню на території школи. Зазначимо, що територія школи величезна і займає близько 2.4 гектарів землі, і навесні ще планується посів трави.
Нова школа розрахована на 1000 дітей, проте її технічні можливості дозволяють прийняти і більше. Загальна повна вартість об’єкту склала 176 мільйонів гривень, просто вдумайтесь в цю цифру! Всі ці кошти, до останньої копійки, були використані з коштів місцевого бюджету, який наповнюють платники податків, які працюють в місті Борисполі.
Згідно розпоряджень міністерства освіти , школи першочергово повинні приймати на навчання дітей, які проживають на території, що закріплена за навчальним закладом.
Повноцінний запуск школи і перші заняття плануються на 14 січня 2019 року о 14-00. На відкриття міською владою був запрошений Президент України.
Це вже другий освітній об’єкт, який був збудований містом за власні кошти, починаючи з моменту запуску реформи децентралізації в 2015році, що дозволяє місцевим громадам наповнювати власні бюджети та використовувати їх для своїх потреб.
Міський голова нагадав присутнім на сесії, що остання школа в м.Борисполі була збудована в далекому 1988 році, 30 років тому. І надважливо, що завдяки сильній громаді ми можемо реалізовувати такі амбітні проекти та бути прикладом для всієї України!

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я