В понеділок, 7 січня, найменші мешканці Борисполя мали змогу відсвяткувати Різдво разом з патрульними поліцейськими. Святково-розважальна програма «Різдво з копами» відбувалась на центральній площі міста, поруч з головною ялинкою. Окрім поліцейських, дітей також розважали веселі аніматори.

Свято розпочалось о дванадцятій годині дня. Спочатку діти та їх батьки мали можливість сфотографуватися разом з місцевими правоохоронцями. Дітлахи спробували себе в ролі поліцейських, приміряючи форму, бронежилети та поліцейські кашкети. Також була можливість посидіти в патрульній машині та зробити фото на пам’ять – не кожного дня випадає така нагода.
Близько першої години дня свято перейшло до «активної фази». Весела музика, різноманітні ігри та танці з аніматорами – все, що потрібно для активного та веселого дозвілля. Троє аніматорів в костюмах різних мультиплікаційних героїв не давали малечі засумувати. Діти мали можливість вивчити нові танцювальні рухи і застосувати їх на практиці. Танці змінювались іграми. Оскільки Різдво святкували з копами, то й ігровий інвентар був відповідний – поліцейський кашкет та жезл регулювальника. Закінчились танці хороводом з поліцейськими.
Окреме місце в програмі посідали різдвяні колядки та щедрівки. Їх співали діти під ялинкою, а для заохочення колядників пригощали смачним печивом. Кілька десятків дітей прийняли участь в колядуванні.
Акція «Різдво з копами» закінчилась близько третьої години дня і в ній взяли участь близько сотні людей. Бориспіль став одним з багатьох міст, де відбулась подібна акція. Подібні заходи, безперечно, популяризують образ поліцейського серед підростаючого покоління, і хто знає, можливо, саме це свято вплине на рішення маленьких Андрійчика чи Оленки в майбутньому стати поліцейськими.

Роман Векленко

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я