В понеділок, 14 січня, відбулось урочисте відкриття Бориспільського академічного ліцею, що розташований по вулиці Робітнича, 30. Участь в цьому святі взяли представники міста та області: голова Київської обласної адміністрації Олександр Терещук, міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови Микола Корнійчук та депутати міської ради.

Компанію забудовника «Агробудмеханізація» представляв голова правління компанії Володимир Шалімов.
Також до новоствореного ліцею завітали представники підприємств Борисполя, управління освіти, учні школи та їх батьки.
Свято розпочалось о другій годині дня в актовій залі ліцею. Актова зала була повністю заповнена гостями, так що деяким з них довелося стояти.
Розпочав урочистість своїм виступом міський голова Анатолій Федорчук. Під час своєї промови мер висловив подяку всім, хто долучився до створення нової школи. Зокрема, він подякував за співпрацю Олександру Терещуку та Володимиру Шалімову за якісно виконану роботу. Голова повідомив, що за два роки місто спромоглося побудувати і повністю обладнати велику та сучасну школу. Всі виконані роботи коштували міському бюджету 179 млн 438 тис. 80 грн. Анатолій Соловйович наголосив, що реалізація таких великих проектів стала можливою завдяки фінансовій децентралізації.
Олександр Терещук, ділячись з присутніми своїми враженнями від нової школи, відзначив високу якість проведених робіт. Він наголосив, що академічний ліцей — це сучасний Європейський освітній заклад, який надає можливість для навчання та виховання молодого покоління з Європейськими цінностями. Також губернатор розповів, що освіта є дуже важливим напрямом діяльності. За останні роки на Київщині було побудовано чи реконструйовано десять шкіл.
Після промови почалась церемонія нагородження громадян, чия праця сприяла розвитку міста загалом та будівництву ліцею зокрема. Серед нагороджених були: заступник міського голови Микола Корнійчук, голова правління «Агробудмеханізація» Володиир Шалімов, майстер ПАТ «ПМК 508» Загребельний Генадій, слюсар ПАТ «ПМК 508» Давиденко Дмитро та ін. Нагороджені отримали подяки та цінні подарунки.
Звертаючись до всіх присутніх, Володимир Шалімов наголосив, що, будуючи освітні заклади ми насправді будуємо своє майбутнє, оскільки це сприятиме розвитку майбутніх поколінь. Передаючи директору школи Оксані Пономарьовій символічний ключ від ліцею, пан Шалімов промовив: «Ми будували з душею, а ви з душею навчайте!».
Хороший настрій гостям та персоналу нової школи забезпечували вихованці народного вокального ансамблю «Веселочка» та вихованці народного хореографічного ансамблю «Радість».
Після завершення всіх урочистостей директор школи Оксана Пономарьова запросила всіх бажаючих на екскурсію Бориспільським академічним ліцеєм.

Роман Векленко

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я