Такі штуки справляють враження. Спершу про наш відкритий збір коштів писали лише члени партії. За день-два до фандрейзингу вже приєдналися друзі та знайомі. Потім, знайомі знайомих.
А сьогодні, дивишся – і ось вже геть незнайомі люди тегають тебе в пості, пишуть слова підтримки і розповідають чому вони жертвують на твою заставу для ЦВК.
Хвиля почала котитись сама собою. Давно такого не бачив. Напевне, з Майдану. Ви знаєте, про що йдеться. Не стільки про мою участь у виборах. Скільки про наше бажання отримати нову країну. Коли політик залежить від того, хто його фінансує. Або фінансують люди. Або «дяді у владі».

Я — Дмитро Гнап, кандидат в Президенти України від партії «Сила Людей» Сьогодні моя команда чесно та відкрито збирає виборчу заставу (плата державі за участь у виборах).
Долучайтесь!
ПРО ДМИТРА ГНАПА
Одружений, маю трьох дітей.
Тривалий час я працював журналістом-розслідувачем.
Був співзасновником проекту «Слідство.Інфо» та Громадського Телебачення.
Але минулого року я вирішив залишити журналістику і піти в політику.
Щоб зламати цю систему корупції, безправ’я і бідності.
Мене підтримали однодумці з партії «Сила Людей», членом якої я став.
Взявши участь у відкритому партійному праймеріз, набравши в ньому найбільшу кількість голосів, з’їздом Сили Людей був обраний кандидатом в президенти.
І сьогодні мені дуже потрібна саме ваша підтримка!
У ЩО ВІРЮ
В те, що ми переможемо і змінимо Україну.
В те, що це можливо лише завдяки людям сильним і небайдужим.
В те, що я виправдаю вашу довіру, якщо ви мене підтримаєте.
Приєднуйся до моєї команди!
Ставай волонтером.
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Телефон: +38 (097) 353 3286
E-mail: gnap2019sylalyudey@gmail.com
web: www.sylalyudey.org

На Десятому Всеукраїнському З`їзді “Сила Людей” офіційно обрала Дмитра Гнапа кандидатом в Президенти України!
Напередодні З’їзду “Сила Людей” стала першою і, поки що, єдиною партією в Україні, якій вдалося провести відкритий і прозорий Праймеріз. Це перший прецедент в історії України і, сподіваємось, він стане прикладом для наслідування іншим політичним партіям. Праймеріз “Сили Людей” стартували 15 вересня 2018 року і закінчились 20 січня обговоренням результатів. До участі були запрошені як члени Партії, так і позапартійні кандидати та представники всіх інших партій. Для забезпечення рівних правил ніхто з керівництва Партії участі в праймеріз не брав.
Одним із рішень З’їзду стало затвердження звернення до демократичних сил із закликом об’єднатись, а саме до Святослава Вакарчука, Анатолія Гриценка та Андрія Садового. У разі появи єдиного кандидата “Сила Людей” готова розглянути можливість об’єднання, але зараз ми підтримуємо члена Партії Дмитра Гнапа, щоб гідно представити себе Україні та взяти участь в процесі формування єдиного демократичного кандидата. Дмитро Гнап вже розпочав формування команди та збір 2,5 мільйонів гривень для сплати застави. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці та допомоги кандидату!
Важливою частиною З’їзду став розгляд проектів внесення змін до програми Партії за напрямами земельної реформи, монетизації пільг та субсидій, відстоювання здоров‘я людини та профілактики шкідливих звичок, ЖКХ, екології та медицини. Затвердили екологічну програму, авторами якої є Світлана Сова та Сергій Мариничев, та медичну програму, яку писав та представляв Михайло Чорненький з міста Тернополь.
На заході були присутні делегати та гості з різних куточків України, у тому числі поважні партнери з ALDE (Брюссель) та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу в Україні, представники руху “Чесно” та ЗМІ: журналісти 5-ого каналу, “Інтерфаксу”, “Kyiv Times” та “Insider”.
Величезне дякую висловлюємо партійцям та волонтерам, які допомогли у організації заходу: Олександру Поповіченко, Сергію Ковригі, Ірині Латіній, Олесю Слободенюку, Ігору Кулаку, Оксані Соколовській, Віталію Веремеєву, Сергію Буровому, Андрію Кулебабі, Ірині Драпп, Андрію Цвілюку, Олександру Костюченку.
10-й З’їзд Партії по праву можна вважати історичним! Дякуємо за підтримку!

 

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я