Деркач В’ячеслав Миколайович, народився 10 серпня 1979 року в с. Піски, Лубенського р-ну, Полтавської області. Одружений, маю сина 13 років та доньку 5 років.
З 2007 року постійно проживаю в м.Бориспіль за адресою: вул. Момота буд. 40 кв. 164.
Контактний номер телефону +38 (098) 334-68-62.
Приймальні дні — щодня, за попередньою домовленістю.
З жовтня 2015 року депутат Бориспільської міської ради VII скликання від Радикальної партії Олега Ляшка по округу №32:
вул. Івана Миколайчука (пров. Лісний), вул. Дачна;
вул. Чайковського, вул. Євгена Коновальця (пров. Горького);
вул. Володимира Момота (Горького): 40, 44, 50-52;
вул. Архітектора Городецького, вул. Кошового, вул. Леся Курбаса, вул. Либідська, вул. Максима Березовського, пров. Гаражний, вул. Юрія Яновського;
пров. Леся Курбаса;
пров. Юрія Яновського

Більшість, хто має дітей, погодиться з тим фактом, що після їх появи в нашому житті відповідальність в цілому переходить на новий, вищий рівень. Ми стаємо мужнішими, серйознішими і найголовніше — сильнішими. Обертаючись назад, дивлячись на себе юних і безтурботних, розуміємо, що, якби труднощі, крізь які ми проходимо тепер, спіткали нас тоді, ми б не впорались і потонули. Але життя загартовує нас, воно важке і водночас цікаве!
Саме за майбутнє своїх дітей люди почали виходити на майдан, саме за спокійний сон маленьких нас хлопці і дівчата йдуть на фронт, достойно стримуючи натиск імперії північних варварів. І саме тому люди, яким не байдуже майбутнє нашої великої сім’ї під назвою Україна, кожен день продовжують боротьбу за незалежність і стабільність!

Не дивлячись на те, що в країні досі триває війна, життя не зупиняється і в нашому місті, яке стало для мене рідним з 2007-го року. Зміни видно неозброєним оком, але їх бачить той, хто хоче бачити або бере в них участь. Саме тому я закликаю громаду міста, і, в першу чергу, своїх виборців бути активними і постійно брати участь в житті міста і нашого мікрорайону. Звичайно, зміни йдуть не революційними темпами, але ми знаєм, що тільки Богу вдалось створити світ за 7 днів. І тисячі років витратити на його вдосконалення.
2018 рік став для міста успішним — в першу чергу, для галузі освіти. На початку року повноцінно запрацював новий дитячий садочок Віночок, на який витратили близько 20 мільйонів гривень. Він прийняв до своїх лав близько 120 дітей. Звичайно, на наше багатотисячне місто це — крапля в морі, але хочу нагадати, що востаннє дитячий садочок в нашому місті був побудований в далекому 1983 році. А згодом їх вже закривали через те, що не було кому ходити, дітей не було, люди боялись народжувати… Зараз повернути ці втрачені приміщення майже нереально, або ж вони знаходяться в такому стані, що раціональніше побудувати новий заклад, ніж витрачати шалені кошти на ремонт. Наразі закладений фундамент ще одного дошкільного навчального закладу, проте поки що йде коригування проектної документації і про терміни завершення будівництва і введення в експлуатацію говорити рано.
Але головним досягненням нашого міста є будівництво нової школи по вул. Робітничій, яка розгрузить інші школи, адже ні для кого не секрет, що багато наших дітей вимушені навчатись в другу зміну. Найбільша гордість в тому, що місто збудувало цю школу виключно за свої кошти, в цілому витративши 179 мільйонів гривень, тобто за кошти територіальної громади Борисполя. Це все завдяки реформі децентралізації і сплачених вами податків, частину з яких ми маємо змогу залишати в міському бюджеті, а не як раніше, віддавати все «на Київ» і чекати подачки.

А вже цього року депутатський корпус та міський голова прийняли рішення про добудову нового корпусу на території школи №5, що по вулиці Момота (Горького), орієнтовною вартістю в 160 мільйонів гривень. Планується, що новий корпус прийме до себе наймолодших учнів 1-4 класу і значно зменшить навантаження на школу, яка вже і в дві зміни ледве справляється з таким потоком. Також величезна проблема з підтопленням ділянки, де знаходиться дана школа, майже вирішена, на завершальній стадії знаходяться роботи по водопониженню і відведенню дощових та талих вод.
Це приємний головний біль, коли доводиться вирішувати, куди саме спрямувати кошти, адже є для кого працювати і на душі радісно, що кількість діток збільшується в місті. Також радує, що місто щороку має гарний бюджет, не дивлячись на втрату аеропорту, як платника податків, хоча разом з ним бюджет був би більший орієнтовно на 100 мільйонів кожен рік.
Неважаючи на величезні капітальні витрати міста на будівництво нових об’єктів інфраструктури, депутатський корпус не забуває і про роботи на своїх виборчих округах.
Так, минулого року за численними зверненнями щодо аварійно небезпечного виїзду з вул. Дачної, спільно з депутатом суміжного округу Катериною Шабан ми виділили кошти на асфальтування та облаштування даного відрізку ділянки тротуаром.
По провулку Яновського, виконуючи письмове прохання громадян, облаштували новенький ігровий комплекс для дітей.

Встановлені додаткові елементи дитячих і спортивних майданчиків біля будинків на Момота, 40, 50 та 52 та облаштовані захисними парканчиками, задля обмеження вибігання дітей на проїжджу частину. Також під проект водопониження і водовідведення потрапили і ділянки багатоквартирних будинків на вул. Момота та Ватутіна, що збільшить термін їх експлуатації.
Щодо вибору форми управління багатоквартирними будинками, з громадою були проведені будинкові збори, де обговорили перспективи як створення ОСББ, так і вибору управляючої компанії. В 2019 році більшість співвласників всіх багатоквартирних будинків на окрузі прийняли виважене рішення і кожен будинок зробив вибір на користь управляючої компанії. Для початку обрали комунальне підприємство КП ЖРЕУ, а в кінці року знову громада вирішуватиме, чи влаштовує її якість надання послуг та чи відповідає вартості.
Дуже прикро, що уряд прибрав пункт щодо проведення обов’язкового капітального ремонту: перед списанням з балансу останнім балансоутримувачем і управлінням ремонт будинку має повністю лягти на плечі всіх співвласників. Проте рішенням міської ради депутатський корпус затвердив програму співфінансування капітальних ремонтів, де встановили частку громади при проведенні ремонту не більше 5% в залежності від віку будівлі, а решту покладено на місцевий бюджет. На цю програму передбачено 20 мільйонів гривень в 2019 році.
В цілому на окрузі встановлено 35 новеньких лавочок для відпочинку та нові урни, задля зменшення кількості сміття на зелених та пішоходних зонах. Радує той факт, що всі ці роботи проводяться за бюджетні або, правильніше сказати, за кошти платників податків і за погодженням цих самих платників-наповнювачів бюджету. Люди приємно здивовані, що роботи робляться без лишнього піару та урочистих відкриттів, і не «перед виборами».

Хоча, як і було сказано раніше, кожен бачить тільки те, що хоче бачити. І звичайно, як і будь-де, є негатив, критика і реакція на будь-які зміни в стилі «а краще б щось інше зробили, ніж це». На щастя, маю досить активних виборців, які постійно дають зворотній зв’язок, телефонують і звертаються не тільки, коли щось потрібно, а і зі словами подяки і просто дізнатись, як справи. Дякую вам, що долучаєтесь до розвитку мікрорайону і пишете звернення, так набагато легше приймати рішення, — не роблячись «своїм Богом», а виконуючи волю громади. Дякую депутатському корпусу за підтримку моїх ініціатив, міському голові та його команді за те, що не дивлячись на різні політичні погляди, ми маємо одне бачення щодо розвитку і процвітання нашого міста Бориспіль! І найголовніше, дякую нашим дітям, адже вони і є той стимул і та рушійна сила, яка не дозволяє нам зупинятись на досягнутому, а змушує йти вперед, ставлячи перед собою амбітні цілі. Це і є найкраща мотивація: як для батька, громадянина, і тільки потім як для депутата, — бачити, що діти житимуть в кращому світі, аніж ми. Все буде Україна! Ваш В’ячеслав Деркач.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я