«Та це вам олігархи 2,5 мільйони закинули!», «Та хто з простих людей вам взагалі гроші дав би?» — такі коментарі ми читали останніми днями, коли через пожертви таки зібрали гроші на мою заставу в ЦВК.
Подивіться на статистику, підготовлену нашою командою. Платежі до 1 тис. грн склали 90% всіх пожертв — переважна більшість. Ще 7% — це платежі від 1 тис. до 5 тис. грн. Отож, 97% — це порівняно невеликі пожертви.
Так, у нас є шість найбільших платежів близько 200 тисяч гривень. Це пожертви від підприємців, права яких я обіцяю відстоювати. І від відомого волонтера Юрія Касьянова, який перерахував мені зібрані ним кошти на свою заставу. Тож окремо дякую Юрію за підтримку і довіру.
Словом, це працює. Громадяни готові фінансувати політиків. Головне — не зраджувати їх. Боротися за них. І говорити з ними. І тоді не потрібні ніякі олігархи з їхнім брудним баблом.

Незабаром викладемо ще й список всіх, хто нас підтримав грошима. Там будуть вказані суми, прізвища, імена та населені пункти. Адреси та ІПН публікувати не будемо.
Скажіть, круто у нас всіх разом це вийшло? І це тільки початок. Ми всі можемо робити й крутіші речі. Працюємо далі.
Вкотре всім подяка за підтримку!
Ще один крок до побудови майбутнього.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я