Минулими вихідними, 9 та 10 лютого, в Борисполі відбулись обласні змагання з пішохідного туризму серед середньої та старшої шкільної молоді. В заході взяли участь 13 команд з освітніх закладів міст та районів Київської області. Організатором змагань виступив Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, м. Біла Церква. Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства був приймаючою стороною.
Змагання відбувалися в навчально-тренувальному комплексі зі скеледромом на базі гімназії «Перспектива». Цей комплекс є одним з найкращих серед подібних в Україні. В Київській області подібних комплексів поки що немає. На час проведення змагань учасники з інших міст проживали в Центрі туризму Борисполя.
В суботу учасники змагалися в особистому заліку. Спортсмени індивідуально мали якнайшвидше пройти дистанцію (смугу перешкод), що складалася з семи етапів. В особистому заліку окремо змагалися і хлопці, і дівчата. Перше місце серед хлопців здобув представник Борисполя Медведенко Назарій. А перше місце серед дівчат отримала Таранченко Валерія – також з Борисполя. Назарій та Валерія є вихованцями Бориспільського центру туризму.
Другий етап змагань — командний забіг — проходив в неділю. Під час нього також було потрібно пройти смугу перешкод, з елементами скелелазіння. Але на відміну від особистого заліку в змаганні брала участь команда з чотирьох осіб І, так само як і в суботу, перше місце виборола команда міста Бориспіль під назвою Краса та сила.
Переможці були нагороджені медалями, кубками і дипломами.
Обласні змагання з пішохідного туризму проводяться щороку, по два роки поспіль в кожному місті. Для Борисполя це вже були другі змагання, а отже в наступному році наші спортсмени будуть представляти Бориспіль в іншому місті.
Крім того, в березні повинні відбутися Всеукраїнські змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. В цих змаганнях повинні взяти участь переможці змагань Київщини – Медведенко Назарій та Таранченко Валерія.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я