У зв’язку зі зверненнями мешканців міста Борисполя на Урядову гарячу лінію, до виконавчого комітету міської ради щодо відмови у безоплатному або пільговому відпуску лікарських засобів аптеками міста Борисполя (зокрема аптекою №24 по вул.Шевченка, 4) повідомляємо наступне:
КП «Бориспільська центральна аптека №24» бере участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» і здійснює відпуск лікарських препаратів в межах заключених з нею договорів на відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи часткового відшкодовується згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 р. № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів».
Відповідно до вказаної постанови відпуск лікарських засобів здійснюється на підставі рецептів, виписаних закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та фізичними особами-підприємцями, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за місцем надання медичної допомоги пацієнту .
Виконавчим комітетом Бориспільської міської ради постійно здійснюються заходи з метою повного та своєчасного забезпечення лікарськими засобами мешканців міста Бориспіль. Відшкодування вартості лікарських засобів медичним закладам здійснюється в межах адміністративно-територіальної одиниці. На сьогодні виділені кошти та укладені договори на відшкодування витрат, пов’язаних з безоплатним або пільговим відпуском лікарських засобів (Урядова програма «Доступні ліки), з КП «Бориспільська центральна аптека №24» (7 аптек по м. Бориспіль), ТОВ «Аптека 194» (5 аптек та аптечних пунктів по м. Бориспіль), ТОВ «Подорожник Київ» (2 аптеки в м. Бориспіль). Також виділені кошти КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для забезпечення безоплатними та пільговими лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань.
Виконавчим комітетом міської ради укладений договір з КП «Бориспільська центральна аптека №24» на відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів населенню м. Бориспіль, яке постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС.
Тому для оперативного вирішення питання щодо безоплатного або пільгового відпуску лікарських препаратів рекомендуємо заключати декларації з сімейними лікарями КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
Повідомляємо контакти амбулаторій сімейної медицини у м. Бориспіль:
Амбулаторія №2 | вул. Київський Шлях, 24, телефон 6 63 32, 6 06 00;
Амбулаторія №3 | вул. Глибоцька, 81, телефон 6 13 32;
Амбулаторія №4 | вул. Київський Шлях, 11, телефон 5 40 58;
Амбулаторія №5 | вул. Гагаріна, 1, телефон 7 14 94;
Загальний мобільний номер 067 936 11 99.
Також для зручності жителів міста в приміщенні міської ради з 29 січня 2019 року працює мобільний пункт з оформлення (переоформлення) декларацій з сімейними лікарями міських амбулаторій.
Графік роботи: пн-пт з 9.00 до 16.00.
Телефон для довідок 063 4659220.
До уваги мешканців міста Борисполя!
Повідомляємо перелік аптечних закладів, які знаходяться в місті Борисполі та відпускають лікарські засоби за урядовою програмою «Доступні ліки», вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 р. № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» для мешканців, які заключили декларацію з лікарями КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я