Першим стартом для вихованців молодого тренера-викладача з легкої атлетики Бориспільської районної КДЮСШ Романа Черняхівського з с. Гнідин стали традиційні змагання відкритої першості Броварського вищого училища фізичної культури з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших, що відбулись 9 лютого у м. Бровари.
Юні спортсмени вперше змагалися взимку в спеціалізованому легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Найважче їм було впоратись із хвилюванням. У змаганнях взяли участь понад 300 легкоатлетів Київщини, сусідніх областей та м. Києва.
Призером змагань у штовханні ядра серед юнаків став Володимир Черняхівський – рідний брат тренера, який показав результат 9 м 49 см і пообіцяв перевершити досягнення Романа (кандидат в майстри спорту зі штовхання ядра). Чепурко Настя виконала норматив ІІІ юнацького розряду з бігу на 60 та 300 м.
Участь у змаганнях надала їм наснаги до тренувань. Вони вже мріють про майбутні перемоги. Тож бажаємо нашим спортсменам надалі успішних стартів і встановлення особистих рекордів!
Бориспільська районна КДЮСШ

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я