В морозний ранок п’ятниці 22 лютого, дошкільний навчальний заклад Теремок, що обслуговує 4 мікрорайони міста за переїздом (Промінь, УМБ-17, Нестерівка та Лозівка), але на даний момент зачинений на капітальний ремонт, відвідала комісія з перевіркою виконання ремонтних робіт. До складу комісії увійшли заступники міського голови Корнійчук Микола Петрович та Людмила Василівна Пасенко, депутат округу Романов Олег та керівництво КП «Управління капітального будівництва м. Бориспіль». Комунальне підприємство УКБ є замовником даних робіт, і відповідальними за даний проект: від початку проектування та проведення тендеру до підписання актів виконаних робіт та оплати за ці роботи. Виконавцем робіт, згідно результату торгів на електронному майданчику закупівель Prozorro, стала бориспільська організація ТОВ «Бориспільсільбуд». Сума договору складає 5 мільйонів гривень і крайній строк виконання робіт 29 грудня 2019 року, хоча підрядник запевняє, що здасть об’єкт до початку навчального року.

Теремок зустрічає оновленим фасадом, проведено утеплення всієї будівлі ізоляційною плитою з мінеральної вати товщиною в 12 сантиметрів. Вхідну групу облаштували енергозберігаючими тамбурами, аби не випускати дорогоцінне тепло на вулицю. А на підлозі 1 поверху вже встановили утеплювач з екструдованого пінополістиролу.
Варто нагадати, що садочок був збудований в далекому 1965 році і повноцінний капітальний ремонт він отримав вже в досить поважному для будь-якої будівлі віці, — в 54 роки.
Згідно проектної документації, абсолютно всі мережі будівлі повинні бути замінені. Повністю замінена система каналізації, електрична проводка та щитова теж буде замінена на більш потужну. Кардинальних змін зазнала система опалення: при будівництві садочку в 1965 році було встановлено 3 ввідних труби з подачі тепла, що досить непрактично з точки зору обліку споживання та енергозбереження. Наразі за подачу та розподілення тепла відповідає сучасний тепловий пункт в окремому приміщенні будівлі.
«В дитячому садочку Теремок планується набрати 6 груп. Розподіл по вікових групах буде відбуватись, відповідно до поданих батьками заяв на вступ. Звичайно ж, потрібно врахувати, що в Теремок повернуться дітки, яких тимчасово перевели в інші садочки на період ремонту. Також в управлінні освіти міста Бориспіль постійно відкритий набір працівників в дитячі заклади, в т.ч. і в Теремок, тому ласкаво просимо спеціалістів на роботу», — пояснила ситуацію з набором в садочок заступник міського голови Людмила Пасенко.
Під час ексурсії по Теремку йшли оздоблювальні роботи: збивалась штукатурка до цегли і на набиту сітку накидалась нова, а в харчоблоці та санвузлах вже затиралась плитка. Сталеві труби системи опалення, а точніше те, що від них залишилось, замінені на сучасні поліпропіленові, а аварійна чавунна каналізація — на легкий та практичний пластик.
Перший заступник міського голови Микола Петрович Корнійчук зазначив: «Фактично цим капітальним ремонтом ми замінюємо майже все, окрім «коробки» і даху з вікнами, які були замінені декілька років тому. Звичайно, доведеться коригувати кошторис в бік збільшення, адже проект готувався аж в 2012 році і згідно нього заміни штукатурки там лише 80 квадратів, тоді як по факту вона вже не тримається на стінах. Будемо міняти її повністю, із використанням спеціальної сітки, зважаючи на постійні вібрації від сусідньої залізниці».

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я