23 лютого в спортивному залі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся V традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд – Кубок Почесного громадянина Бориспільського району Г.Т. Білима.
Ці змагання було започатковано на честь Григорія Тимофійовича Білима – людини, яка протягом багатьох десятиліть піклувалась про розвиток фізичної культури і спорту на Бориспільщині, і зараз, у свої 77 років, продовжує тренувати юних спортсменів-волейболістів, а також сам бере активну участь у змаганнях.
Цього разу участь в іграх за Кубок взяли чотири команди, які за коловою системою визначили володаря призу. Ним стала вперше команда господар села Іванків. Вони перемогли всіх своїх суперників і в нагороду отримали з рук Григорія Білима головний приз турніру.
Друге місце завоювала команда с. Чубинське, третє – команда с. Гора. Четверте місце посіла команда с. Сеньківка.
Організаторами змагань були Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА за підтримки Бориспільської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я