Війна на Сході України стала важливим випробуванням і трагедією для мільйонів громадян, але особливо тяжкою вона є для тих, хто боронить своїх дітей, дружин, батьків і рідну землю.
До дня українських добровольців у стінах ОНЗ «Щасливський НВК» вшановували мужність і героїзм захисників цілісності України. На зустрічі були присутні 22 учасника бойових дій зони АТО, 15 із яких є випускниками нашого навчального закладу, 11 дітей яких є вихованцями нашої школи.
Військовий комісар Р. Я. Горбач та голова сільської ради М.Ф. Шмаюн висловили слова вдячності мужнім героям, які наполегливо з вірою в краще майбутнє стали на боротьбу з ворогом, а також вручили Державні нагороди від Президента України та грошові винагороди від сільської ради.
В свою чергу, наші вихованці не змогли стояти осторонь і написали найщиріші слова подяки та підтримки у своїх листах, висвітлили свої найтепліші побажання в малюнках, які передали на передову воїнам, що кладуть життя заради нас і мирних світанків.
Яскраві виступи дітей, танці, пісні стали подарунком і жестом вдячності за їхній героїзм і священний подвиг, який залишиться у пам’яті тих, хто сьогодні навчається за партами, а завтра – є майбутнім нашої держави.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я