Ринок нерухомості в Борисполі, та і по всій країні, має тендецію до підвищення вартості квадратного метра як в новобудовах, так і на вторинці. Але як обрати житло, щоб комфорт проживання був максимальним, адже це дуже серйозний крок і підійти до нього треба виважено. Звичайно, якщо днями працювати в столиці і приїздити в Бориспіль тільки аби переночувати, то і однокімнатна в старенькій “хрущовці” згодиться. Але людина, яка себе поважає, маючи сім’ю і дітей, захоче жити в комфорті та безпеці.

Бориспіль як передмістя Києва в останні роки має підвищений попит на таунхауси: таке собі поєднання квартири та приватного будинку. Ніби і сусіди через стіну, але є свій особистий дворик для барбекю і місце для автомобіля. Як же його вибрати, це житло мрії? Розглянемо на прикладі першого в Борисполі закритого містечка котеджного типу Паларіс, де вже проживають багато родин.
На площі в 4 гектари за півтора року вже зведено 7 готових будинків по 12 квартир в кожному, та закладається фундамент на восьмий, адже попит на якісне житло постійно росте. Всього проект розрахований на 20 таких будинків, в яких розмістяться близько 200 щасливих сімей.

Чому ж щасливих, запитаєте ви, і що в ньому такого унікального?
Більшість з нас любить комфорт, спокій і безпеку.
Комфорт проживання вашій родині забезпечить зручне розташування житла неподалік від центру міста, на вулиці Ясна. Школа і дитячий садок знаходяться в п’ятихвилинній пішій доступності. Наявність дитячого ігрового майданчика на території містечка дозволить зайняти дітей, поки ви готуєте барбекю в своєму дворику разом із друзями.
Невелика, але і достатня віддаленість від основних транспортних артерій міста забезпечить спокій проживання та захистить від шуму та пилу.
Ну а за безпеку тут відповідає повністю огороджена територія, цілодобова охорона з відеспостереженням та пропускною системою.
Перейдемо до питання комунікацій, адже досвічені покупці звертають на них увагу в першу чергу. Більшість будинків, що нині зводяться, намагаючись знизити кінцеву вартість будівлі, обмежуються під’єднанням тільки елекропостачання, ігноруючи газифікацію.

Проте досвічені забудовники облаштовують свої будинки мінімум двома джерелами опалення, зважаючи на часті перебої в подачі електроенергії в Борисполі. Власники квартир в котеджному містечку «Паларіс» не ризикують залишитись без обігріву в зимовий період, маючи в розпорядженні обидва джерела тепла: і газ, і електрику.
Водопостачання, як і водовідведення, централізоване, і вам не доведеться ламати голову та витрачати час на замовлення асенізатора, як це робить більша половина міста в приватному секторі.
За вивіз сміття, освітлення та прибирання території, полив і догляд зелених насаджень в містечку, а також забезпечення охорони та відеоспостереження відповідає компанія-забудовник. Абонентська плата в місяць за весь перелік цих послуг знаходиться на рівні середньої плати в ЖЕК за 3-4-кімнатну квартиру. Такий механізм обслуговування працює вже більше року і виявився найбільш ефективним за співвідношенням ціна\якість послуг.
В цілому, якщо подивитись на заплановану інфраструктуру містечка, то більша половина її вже реалізована. Окрім вищезгаданого дитячого майданчика, є футбольне поле, яке готове зняти з вас напругу та зайві калорії після тяжкого робочого дня. Ведеться облаштування паркової зони і вже висаджені дерева, аби забезпечити киснем і затишком територію проживання.
Ну а зона барбекю дозволить вам посмажити м’ясо та овочі на грилі, не зриваючись на вихідних за тридев’ять земель в пошуках незасміченого місця в лісі.
Забудовником проведені переговори щодо розміщення на території містечка супермаркета та аптеки. Відкриття кафе також є пріоритетним у комплексній забудові території.

При заключенні договору на купівлю житла ви отримуєте право власності на будинок, земельну ділянку під ним, а також технічний паспорт споруди. Чесна, прозора та вигідна угода.Для покупки вам залишається тільки обрати метраж і поверховість житла, якщо дворівнева — це 78 м2 та 102 м2 трирівнева квартира.
Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє сплатити все одразу та отримати знижку, або ж домовитись про розстрочку платежу — варіантів оплати декілька.
І найголовніше, на що дивляться покупці — це вартість квадратного метра житла. В котеджному містечку «Паларіс» квадратний метр сучасного і комфортного житла коштує від 10300 гривень, що є одним з найнижчих цінових показників в місті Бориспіль.
Як бачимо, переваг проживання в такому містечку зі своєю інфраструктурою безліч. А чи гідні ви та ваша сім’я такого житла — вирішувати вам!

Відділ продажу
(073) 050 55 55
(044) 353 62 16
м. Бориспіль, вул. Ясна, 12

1 КОМЕНТАР

  1. Це закрита територія як біля власного будинку, так і всього котеджного містечка. Таким чином, батькам не потрібно хвилюватися за безпеку дітей, які пішли пограти на майданчик.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я