Відгриміли свята, додаткові вихідні і після досить тривалого відпочинку людям важко одразу повернутись в робочий процес. Проте місто живе, не зупиняється і роботу багатьох служб міста, в першу чергу комунальних, часто стає помітно, коли вона перестає виконуватись або зазнає перебоїв в роботі. Ми звикли до зручностей сучасного світу настільки, що навіть аварійне відключення електроенергії на день нас може привести до сказу. Те ж саме і з водо- та газопостачанням, будь-яка перерва в їх подачі призводить до моментального гнівного посту в соцемережах. Замість того, щоб звернутись безпосередньо до надавача цих послуг, з яким у нас підписаний договір, згідно якого сплачуються кошти.
Ми можемо годинами обговорювати кінцеві результати і наслідки, але нам шкода декількох хвилин, аби дізнатись першопричину, що призвела до цього. Така ж ситуація і з вирішенням багатьох проблем. Більшість бореться з наслідками, тоді як мудрі і успішні люди шукають джерело цих проблем і вирішують його там. Як приклад, щорічна ліквідація наслідків повеней і підтоплення в західних областях країни замість збереження лісів, які здатні втримати цю воду. Чи ліквідація стихійних сміттєзвалищ, які влаштовують жителі приватного сектору Борисполя і частково району біля сміттєбаків, замість запровадження програми по сміттю, де кожен житель міста зобов’язаний за це своє сміття щомісяця платити.
На плановій нараді міського голови 13 травня о 10 ранку було достатньо оголошень як від очільника міста, так і від профільних заступників.
Анатолій Федорчук прокоментував ситуацію з недостатньою кількістю урн та лавочок біля Олесницького озера, яка набула певного розголосу та обговорення в соцмережах.
«Бориспіль не економить на сірниках, і встановити достатню кількість урн не є проблемою. Проблема в іншому: в недостатній кількості працівників в комунальній сфері, які б прибирали ці місця для відпочинку. Комунальному підприємству ВУКГ не вистачає на даний момент озеленювачів. Тому закликаю наших жителів йти на сезонну роботу і робити наше місто кращим. Підкреслюю, ми не економимо на сірниках», — наголосив міський голова.
Представник патрульної поліції доповів, що лише за 2 дні, 8 та 9 травня, ними було виявлено і притягнуто до відповідальності 19 осіб за керування автомобілем в нетверезому стані, були і ті, в кого вилучали документи на керування раніше. В цілому в період травневих свят було складено більш ніж 500 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху та громадського спокою.
Перший заступник міського голови Микола Корнійчук розповів присутнім і глядачам онлайн-трансляції про ситуацію навколо Бориспільського РЕМу та міського кінотеатру.
«Київська філія Обленерго надіслала нам листа, де повідомляє, що через брак працівників в Бориспільському РЕМ, а це 18 вакансій, вони не можуть ремонтувати і обслуговувати мережі в разі аварій так швидко, як цього вимагає договір. Їм банально не вистачає монтерів, слюсарів, електриків. Люди не хочуть йти працювати в РЕМ через низьку зарплату, а підвищити її можливо лише за погодженням Національної Комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг. Міська рада надіслала відповідного листа в НКРЕП з проханням допомогти з вирішенням цього питання, адже від цього страждають в першу чергу жителі міста», — доповів Микола Петрович про стан справ з місцевим РЕМом та проблемами з обслуговуванням електричних мереж міста.
Також він повідомив, що Бориспільська міська рада виграла суди за повернення кінотеатру колишнім орендарем в користування міста. Місто мало наміри передати дане приміщення в оренду на умовах конкурсу під кінотеатр. Але підприємець подав скаргу до Верховно суду на дії міської ради, і тепер питання знову зависне в «повітрі» до кінця нового вже судового процесу. Перше слухання справи назначене аж на 3 липня 2019 року.
Тож через чиїсь амбіції і непорозуміння місто вимушене буде ще як мінімум півроку мати непрацюючий кінотеатр.
Начальник Бориспільводоканалу Олександр Гануш нагадав про планову процедуру хлорування і закликав запастись питною водою, адже 16-17 травня води не буде. Вода з’явиться в кранах лише 18 травня, проте використовувати її в цей можна лише в технічних цілях, через високий вміст хлору.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я