Раптове зникнення електропостачання та численні перебої в його подачі доведуть до сказу навіть самого терплячого з людей. Блага цивілізації та прогресу буквально приручили нас до зручностей. І ми навіть уявити собі не можемо, наскільки ми стали від них залежними. Вдумайтесь, переважна половина побутових приладів працює від електричної енергії. Комп’ютери, холодильники, пральні машини – ті прилади, якими ми користуємось щодня, і які є дуже чутливими до перепадів чи зникнення напруги. Дороговартісний ремонт не покривається гарантією в таких випадках.

Люди звикли в таких випадках звинувачувати владу, а хто більш поміркований — постачальника послуг, яким у випадку з електроенергією є ПрАТ “Київобленерго”. Звичайно, до якості наданих послуг цього монополіста є маса претензій, проте і люди також додають додаткових проблем і так доведеній до межі банкрутства своїми власниками галузі. Окрім капризів матінки-природи, яка поривчастими вітрами та обледенінням рве високовольтні кабелі і кидає опори, до причин раптового вимикання світла додається і людський фактор. Тільки за 2019 рік зафіксовано п’ять дорожньо-транспортних пригод, де водії напідпитку зносили автомобілями електричні стовпи, залишаючи цілі мікрорайони без світла протягом доби. Останній такий випадок коли неподалік від медичного закладу компанія з трьох осіб на автомобілі влетіла в стовп на добу залишив без електропостачання Бориспільську лікарню. А на початку квітня 2019 року від спалювання трави зайнялось дерево, яке від вогню впало на високовольтну лінію і спровокувало подальше займання сухостою.
Перед тим як критикувати і скаржитись як все погано, можливо, варто задуматись, а чи ми самі все робимо правильно? Можливо, варто викликати після гулянки кумові таксі, аніж відпускати його на автомобілі? Звичайно, випадків безліч і все передбачити неможливо, але ми повинні хоча б не створювати додаткових проблем і собі, і людям.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я