Ранок понеділка 3 червня 2019 р. розпочався з активного обговорення в соцмережах відеоролика, на якому поліцейський патрульний автомобіль на пішохідному переході по вул. Шевченка в м. Бориспіль збиває дитину, що намагалась перейти проїжджу частину.

На щастя, ніхто в даному інциденті не постраждав, хоча події на відео тривалістю всього в 9 секунд виглядають моторошно.

На плановій нараді міського голови, начальник патрульної поліції м. Борисполя Віталій Горкун доповів присутнім про цей неприємний випадок. “Ця подія відбулась 17 травня, і на щастя ніхто не постраждав. Кваліфікувати подію як ДТП не можна, адже тут немає ні постраждалих, ні пошкодження майна. Але ніхто нікого не покриває, як почали писати в соцмережах і наш працівник отримав сувору догану, штраф згідно постанови, а також проведена інформаційна робота з метою недопущення таких випадків в майбутньому” – проінформував головний патрульний міста!

Згодом на офіційній сторінці Патрульної поліції міста з’явились детальна інформація з повним описом ситуації та відповідно прийнятими рішеннями, щодо винуватця.

Щодо наїзду службового авто на пішохода в Борисполі

17 травня, близько 17-ї години, екіпаж патрульної поліції рухався вулицею Шевченка у місті Бориспіль. Перебуваючи за кермом службового авто Toyota Prius, патрульний поліцейський, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу на якому перебували пішоходи, не зменшив швидкість, не зупинився, щоб надати перевагу пішоходам, чим порушив Правила дорожнього руху та скоїв наїзд на хлопчика.

Подія трапилася поряд з місцем проживання дитини. Патрульні відвели хлопчика додому, де мати, після самостійного огляду сина, побачивши, що тілесні ушкодження були відсутні, від надання медичної допомоги відмовилася.

Одразу, як про це стало відомо, керівництво управління патрульної поліції в Київській області провело перевірку за даною подією та неодноразово спілкувалося з батьками хлопчика. За результатами перевірки було встановлено, що пішохід не отримав будь-яких тілесних ушкоджень та не звертався до медичних закладів. Інше майно, а саме самокат, а також службовий автомобіль, механічних ушкоджень з матеріальними збитками не зазнали. Враховуючи це, 21 травня щодо патрульного, який керував транспортним засобом, було винесено адміністративну постанову за ч. 1 ст. 122 (Ненадання перевазі у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах).

22 травня до патрульного поліцейського, який перебував за кермом службового авто, за вчинення дисциплінарного проступку застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді суворої догани.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я