Патрульну поліцію Борисполя очолив новий керівник — 26-річний старший лейтенант поліції Дмитро Гладчук.
Він розпочав службу в патрульній поліції у 2016 році в Чернівцях. Був патрульним на лінії, згодом обіймав посаду старшого інспектора відділу моніторингу. Довівши, що він є підготовленим офіцером і фахівцем, та показавши свої організаторські і командирські здібності, йому було ввірено керівництво підрозділу патрульної поліції в Кривому Розі, де він ніс службу до цього часу.
Від сьогодні Дмитро Гладчук обійматиме посаду начальника батальйону патрульної поліції в Борисполі.
“Це людяний керівник, який розбирається в кожному питанні й ніколи не залишить проблему підлеглого без уваги. Він вже неодноразово це довів. Для батальйону патрульної поліції у Борисполі такий керівник — це новий подих і крок вперед. Ви в надійних руках”, — звернувся до присутніх перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Новопризначений начальник висловив свою вдячність за довіру та підтримку.
“Поліцейський — це не просто служба, робота, професія. Це — стиль життя. Крім того, що ми реагуємо, виявляємо, припиняємо правопорушення, ми ще своїм прикладом маємо показувати, який має бути справжній офіцер, і якою має бути справжня людина”, — зазначив Дмитро Гладчук.
Також він додав, що основна місія патрульних — безпечне і комфортне життя громадян Борисполя.
Вітаємо Дмитра Гладчука з призначенням! Успіхів і високих досягнень на новій посаді!
Прес-служба Патрульної поліції

1 КОМЕНТАР

  1. хотелось бы, чтоб новый начальник полиции Борисполя убрал нелегальные игровые автоматы и закладчиков наркотиков по городу!! На каждом углу надпись с телеграфом!! Неужели не видите!! Или как всегда все в теме !!

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я