Розважальний уїк-енд «Літо з враженнями» відбувся минулими вихідними у місті. В п`ятницю всі бажаючі могли безкоштовно переглянути фільм під відкритим небом, в міському парку культури та відпочинку. Покази Вікторія Щевц з командою організовує щоліта і досить давно, коли температура повітря ввечері більше +15, немає дощу та є кому перевезти і встановити необхідне обладнання. Спочатку переглянули записи різних наших молодіжних заходів: весняний та зимовий кубок Битви дворів, Соковижималку, баскетбольний турнір, потім ролик про безпеку на дорозі, зокрема на велосипедах, пішохідних переходах. Назва фільму завчасно не анонсується, готується декілька варіантів і вже відповідно до аудиторії, яка зібралась, обирається доцільний. Так як було багато батьків з дітьми, поставили фільм під назвою «Чудо»: про хлопчика з вродженою деформацією обличчя та його взаємодію з соціумом. Людину треба помічати. Декілька цитат: «Выбирая между правотой и добротой, выбери доброту. Будь добрым, ведь мы все ведём тяжёлую битву. Величие лежит не в силе, а в том, чтобы верно её применить. Велик тот человек, чья сила своими поступками вдохновила больше сердец».

Покази плануються регулярно протягом літа, раз на тиждень. Щоб дізнатися про перегляд, просто підпишіться на інстаграм vikashevtc. Наступний сеанс — в п`ятницю о 21:00 на баскетбольному майданчику міського парку культури.
В суботу на Княжицькому озері пройшли кольорові обливалки. З дітьми розважались в естафети, робили фітнес зарядку, стояли планку, переможниця простояла майже 14 хв та отримала абонемент в учнівську групу в Pulsar fitness клуб. Кольорові обсипалки яскравою фарбою та обливалки водяними пістолетами, пирскалками, і найбільше вражень було від обливання з пожежного шлангу, від добровільної пожежної команди Штурм. Неділя. 16 червня у неділю в скейтпарку відбулись міські змагання для райдерів «Кучер фест». Результати: ВМХ 1 місце Егор Бабич, 2 місце Едуард Саган, 3 місце Ян Янчишин, Skate 1 місце Владислав Кириченко, 2 місце Павло Овдієнко, 3 місце Ростислав Главицький, Scooter 1 місце Коваль Тимофій, 2 місце Бабич Ілля, 3 місце Михайленко Олег. Організували змагання молодіжне об`єднання скейт-парку Lokal-park, за підтримки та організаційного сприяння В. Шевц, Є. Грони, І. Шалімова.

Залишити відповідь

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я